PIRMSSEZONAS INTENSĪVĀ DEJU NEDĒĻA 11 - 14 GADI

Dažādām aktivitātēm piepildīta deju nedēļa jaunietēm! Nedēļas laikā meitenes uzlabos savas dejotprasmes, fizisko sagatavotību, lokanību, kā arī piedalīsies dažādās meistarklasēs par tēmām, kas šobrīd ļoti aktuālas tieši viņām.

Vecums: 11 – 14 gadi

Datums: 2022. gada 22. – 26. augusts

Vieta: Brīvības gatve 193a (deju zāle)

Pie ēkas pieejama bezmaksas autostāvvieta. Ērta nokļūšana ar visiem sabiedriskajiem transportiem, kas kursē pa Brīvības ielu, pietura VEF.

Valoda: latviešu

Cena150 EUR 

Cenā iekļauts:

  • 15 nodarbības = 3 nodarbības/aktivitātes dienā pie studijas trenerēm un viespasniedzējiem
  • dzeramais ūdens nodarbību laikā (jābūt līdzi savai pudelei)
  • info WhatsApp čats gan vecākiem, gan meitenēm, kurā atgādināsim/informēsim par visu nedēļas laikā svarīgo

NODARBĪBAS

  • Deju nodarbības – katru nodarbību tiks apgūta citādāka stila, tempa un noskaņas horeogrāfija
  • Akrobātikas, stiepšanās, klasikas, fiziskās sagatavotības, līdzsvara nodarbība
  • Individuālās sapņu kolāžas veidošana
  • Pareizas stājas un gaitas jeb defile nodarbība (līdzi jāņem kurpes uz sev ērta augstuma papēža) kopā ar Olgu Grablevsku (Vacatio)
  • Nodarbība Darbs ar elpu kopā ar Māri Žundu (Rūdīšanās skola)
  • Meistarklase Fizioterapija treniņos & ikdienā ar fitnesa treneri un fizioterapeiti Martu Kāpiņu (VingroSev.lv)
  • Saruna par tematiem Mode, pašapziņa, sevis pieņemšana un individualitāte – ar Māru Sleju

Vasaras Intensīvā nedēļa mūsu studijā tiek rīkota jau ceturto gadu un galvenais mērķis – veidot tādu nodarbību kopumu, kas attīsta meitenēs gan fiziskās spējas un dejotprasmi, gan arī viņu iekšējo pasauli, sniedz informāciju par tēmām, kas ikdienā ir aktuālas. 

Draudzīgā un radošā vide palīdz uzveikt nedrošību, pieņemt sevi un izprast savu ķermeni – uz ko tas patiesībā ir spējīgs. Vienlīdz svarīgi ir arī sajust treneru, pārējās komandas atbalstu, lai ceļš uz izaugsmi un savu vēlmju, mērķu piepildīšanu būtu viegls un jautrs. 

Vasaras deju nedēļa paver iespēju pavadīt ļoti aktīvas 5 dienas, apgūstot jaunas prasmes un deju stilus, kā arī uzzināt derīgu informāciju, kas meitenēm palīdzēs justies labi arī ārpus deju zāles. Darbosimies ne tikai ar deju soļu apgūšanu, bet arī celsim savu pašapziņu un iemīlēsim savu ķermeni.

Nedēļas laikā visām dalībniecēm būs iespēja pievienoties (jāaizpilda anketa) 22/23 sezonai un ieņemt vietu Juniores vai Juniores PRO grupā! 

GRAFIKS

VIESI

Olga Grablevska

lggadēja Rīgas Modes nedēļas modeļu & kastingu menedžere, modesskašu horeogrāfe. Darbojās LMA modes skatēs, LKK modes skatēs, Līgavām.lv, Precos kāzu izstādē, Schwarzkopf Professional modes skatēs un citos pasākumos. Defilē pasniedzēja , kura darbojas lielākās modeļu aģentūrās Latvijā. Šobrīd pasniedz defilē un veselīgo dzīves veidu Vacatio studijas audzeknēm un modelēm, kā arī pasniedz privātstundas. Studē sporta zinātni.

Māris Žunda

Biohackeris, treneris, lektors, Rūdīšanās skolas dibinātājs un vadītājsInformāciju Tehnoloģiju jomas eksperts, MBA, Pirtnieks, Fitnesa treneris, Rīgas Koučinga skolas Life & Team koučš.

Īss nodarbības apraksts: Mācies un piedzīvo elpošanas pieredzi klātienē. Elpošana kā pašizziņas un attīstošs instruments. Apziņu paplašinoša, intuīciju un radošumu atmodinoša pieredze elpošanas un veselības trenera Māra Žundas vadībā – treniņā, kur baudīt elpošanas spēku un mācīties nianses, lai funkcionētu efektīvāk. 

Māra Sleja

Modele, TV raidījumu vadītāja, 2 bērnu mamma. Atklāta, dažreiz skarba, bet apveltīta ar nebeidzamu enerģiju. Bet kad enerģija tomēr sāk beigties, tad satikšanās ar jauniem cilvēkiem ir labākais uzlādes veids.

Sarunas laikā meitenēm būs iespēja uzzināt par modi, tās aizkulisēm, patieso realitāti, un kā starp to visu nepazaudēt pašām sevi.

Marta Kāpiņa

Kopā ar fitnesa treneri un fizioterapeiti Martu Kāpiņu no VingroSev.lv studijas apgūsim fizioterapijas principu pielietošanu treniņos un ikdienā. Teorētiskā un praktiskā meistarklasē iepazīsim efektīvākos paņēmienus traumu profilaksē, sāpju mazināšanā intensīvākos treniņu periodos, kā arī biežāko stājas problēmu iemesliem un to risināšanai.

Dalībnieces vietas rezervācija būs apstiprināta tikai pēc pirmās iemaksas (75 EUR) saņemšanas – ar katru dalībnieci (vecākiem) sazināsimies pa norādīto e-pastu, nosūtot sīkāku informāciju. 

Anketu un pirmās iemaksas pieņemšana līdz 19.08.2022!