PIRMSSEZONAS INTENSĪVĀ DEJU NEDĒĻA 23. - 27.08.!

Aktivitātēm piepildīta deju nedēļa jaunietēm! Nedēļas laikā meitenes, pēc vasaras atpūtas, uzlabos savas dejotprasmes, fizisko sagatavotību, lokanību, kā arī piedalīsies dažādās speciāli meitenēm aktuālās aktivitātēs, kas ne tikai noderēs sezonas laikā, bet arī paliks atmiņā vēl ilgi!

Vecums: 11 – 15 gadi

Datums: 2021. gada 23. – 27. augusts

Vieta: Brīvības gatve 193a (deju zāle)

Pie ēkas pieejama bezmaksas autostāvvieta. Ērta nokļūšana ar visiem sabiedriskajiem transportiem, kas kursē pa Brīvības ielu, pietura VEF.

Valoda: latviešu

Cena

100 EUR Dreamteam 20/21 sezonas dejotājām

120 EUR pārējām dalībniecēm

Cenā iekļauts:

 • 3 nodarbības/aktivitātes dienā pie studijas pasniedzējām (dejas un fiziskās aktivitātes) un viesiem (lekcijas un meistarklases)
 • Visi izejmateriāli nodarbībām (saraksts ar lietām, kas jāņem līdzi pašai, piem., treniņtērps, tiks nosūtīts e-pastā).
 • dzeramais ūdens nodarbību laikā (jābūt līdzi savai pudelei)

GRAFIKS

Katru dienu ir trīs nodarbības, starp tām 15 min atpūtas pauzes.

P. – Pt. 15:30 – 19:00

Vasaras deju nedēļa paver iespēju pavadīt ļoti aktīvas 5 dienas, apgūstot jaunas prasmes un deju stilus, kā arī uzzināt derīgu informāciju, kas meitenēm palīdzēs justies labi arī ārpus deju zāles. Darbosimies ne tikai ar deju soļu apgūšanu, bet arī celsim savu pašapziņu un iemīlēsim savu ķermeni.

Nedēļas noslēgumā visām dalībniecēm būs iespēja pievienoties 21/22 sezonai un ieņemt vietu Juniores vai Juniores PRO grupā! 

AKTIVITĀTES

 • Deju nodarbības, kuru laikā tiks sagatavota horeogrāfija jeb neliela deja
 • Akrobātikas nodarbība
 • Stiepšanās nodarbība
 • Fiziskās sagatavotības nodarbības, kas pielāgotas tieši meitenēm
 • Nodarbība&padomi par garšīgu un veselīgu uzturu
 • Sejas kopšana jaunietēm – skaistumkopšanas speciālistes padomi un praktiskā nodarbība – sejas skrubja, maskas gatavošana
 • Pareizas stājas un gaitas jeb defile nodarbība (līdzi jāņem arī kurpes uz sev ērta augstuma papēža) kopā ar Vacatio
 • Un, protams, pēdējā vakarā arī nofilmēsim apgūto deju! 🤩

VIESI

Olga Vārna

Skaistumkopšanas speciāliste, ārstniecības persona, skaistuma nozarē jau vairāk kā 7 gadus. Zina visu par un ap sejas kopšanu, kosmētisko līdzekļu sastāviem un pielietojumu. Palīdzēs izveidot ideālo sejas kopšanas plānu ikvienam! Nodarbības laikā – noteiksim ādas tipu, parunāsim par pareizu ādas kopšanu mājas apstākļos. Tad ķersimies klāt pie praktiskās daļas: izveidosim katrai piemērotu skrubi un sejas masku, ko nobeigumā arī izmēģināsim! Instagram: @olgaskabinets.

Līva Kūlaine

Studē RSU programmā Uztura speciālists. Esmu veselīga uztura entuziaste, kuras hobijs nu jau pārvērties ikdienā un iesakņojies tik dziļi, ka citādāk vairs dzīvot nemāku. Savu aizrautību rādu citiem, lai visiem ir iespēja ieraudzīt, ka var ēst gan garšīgi, gan veselīgi un pats galvenais saskaņā ar sevi un to 100% izbaudīt. Instagram: @nutrition_liva

Olga Grablevska

lggadēja Rīgas Modes nedēļas modeļu & kastingu menedžere, modesskašu horeogrāfe. Darbojās LMA modes skatēs, LKK modes skatēs, Līgavām.lv, Precos kāzu izstādē, Schwarzkopf Professional modes skatēs un citos pasākumos. Defilē pasniedzēja , kura darbojas lielākās modeļu aģentūrās Latvijā. Šobrīd pasniedz defilē un veselīgo dzīves veidu Vacatio studijas audzeknēm un modelēm, kā arī pasniedz privātstundas. Studē sporta zinātni LSPA. Instagram: @olgagrablevska

Vietu skaits ierobežots – 20 dejotājas grupā! Dalībnieces vietas rezervācija būs apstiprināta tikai pēc pirmās iemaksas (40 EUR) saņemšanas – ar katru dalībnieci sazināsimies pa norādīto e-pastu (5 dd laikā), nosūtot sīkāku informāciju. 

Anketu pieņemšana līdz 15.08.2021!