PIRMSSEZONAS INTENSĪVĀ DEJU NEDĒĻA 7-10 GADI

Īpaša deju nedēļa jaunākajām dejotājām! Nedēļas laikā meitenes attīstīs un uzlabos savas dejotprasmes, fizisko sagatavotību, lokanību, kā arī piedalīsies dažādās aktivitātēs, kas radīs fantastiskas atmiņas un aizvedīs lieliskā piedzīvojumā ar jaunajām draudzenēm! Nedēļa lieliski sagatavos jaunajai sezonai un skolas sākumam! 💪🏼

Nav būtiski, vai dalībniece dejo jau vairākus gadus, vai arī tik vēlas sākt, interesanti būs visām!

Vecums: 7 – 10 gadi

Datums: 2022. gada 22. – 26. augusts

Vieta: Brīvības gatve 193a (deju zāle)

Pie ēkas pieejama bezmaksas autostāvvieta. Ērta nokļūšana ar visiem sabiedriskajiem transportiem, kas kursē pa Brīvības ielu, pietura VEF.

Valoda: latviešu

Cena150 EUR 

Vietu skaits ierobežots (15-20 dalībnieces)! Dalība tiek apstiprināta tikai pēc pirmās iemaksas 50% apmērā saņemšanas (jāveic 5dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas).

Cenā iekļauts:

 • 15 nodarbības = 3 nodarbības dienā 
 • visi materiāli radošajai meistarklasei
 • našķi ballītei
 • dzeramais ūdens nodarbību laikā (jābūt līdzi savai pudelei)
 • info WhatsApp čats vecākiem, kurā atgādināsim/informēsim par visu nedēļas laikā svarīgo

NODARBĪBAS

 • Deju nodarbības – katru dienu tiks apgūta citādāka stila, tempa un noskaņas horeogrāfija
 • Akrobātikas, stiepšanās, klasikas, fiziskās sagatavotības, līdzsvara nodarbība
 • Stafetes un uzdevumi sadarbības veidošanai grupā
 • Sapņu ķērāju gatavošanas radošā darbnīca
 • Ķermeņa apzināšanās un kontroles nodarbība
 • BIODANZA ar Aneti Raikovu. Šī metode bērniem pamatojas uz Biodanza metodes pieaugušajiem pamatprincipiem un atbalsta bērnu autentisku identitātes attīstību, empātiskā un tolerantā veidā veicinot bērnu personīgo izpausmi, komunikāciju un sadarbību ar citiem. 
 • Pēdējā dienā – kopīga ballīte ar spēlēm un našķiem

Vasaras Intensīvā nedēļa mūsu studijā tiek rīkota jau ceturto gadu un galvenais mērķis – veidot tādu nodarbību kopumu, kas attīsta meitenēs gan fiziskās spējas un dejotprasmi, gan arī viņu iekšējo pasauli. 

Draudzīgā un radošā vide palīdz uzveikt nedrošību, pieņemt sevi un izprast savu ķermeni – uz ko tas patiesībā ir spējīgs. Vienlīdz svarīgi ir arī sajust treneru, pārējās komandas atbalstu, lai ceļš uz izaugsmi un savu vēlmju, mērķu piepildīšanu būtu viegls un jautrs. 

Nedēļas laikā iespējams ne tikai atklāt jaunus talantus, piemēram, akrobātikā, bet arī iepazīt pašai sevi no citas puses, ievērojami uzlabot dejotprasmi un sadraudzēties ar citām dejotājām, lai pēc tam septembrī ne tikai kļūtu par mūsu studijas dejotāju uz visu sezonu, bet deju zālē jau justos pārliecinātāka par sevi. Ja nav līdz galam skaidrs, vai dejošana ir tieši tā nodarbošanās, kam turpmāk veltīt savu laiku un enerģiju, tad šī nedēļa sniegs lielisku ieskatu par treniņu procesu un deju pasauli kā tādu. 

 

Nedēļas laikā visām dalībniecēm būs iespēja pievienoties (jāaizpilda anketa) 22/23 sezonai un ieņemt vietu Kids vai Kids PRO grupā! 

 

 

 

GRAFIKS

DEJU NODARBĪBAS AR VISĀM STUDIJAS TRENERĒM

Dreamteam koncerts May 05, 2022-150

Nodarbībās meitenes apgūs nelielu horeogrāfijas fragmentu, katru dienu kaut ko pavisam jaunu – paverot vēl plašāku izpratni par deju, tās veidiem un iespējām. Meitenes dejos gan karsēju stilā (jāņem līdzi savi pušķi, ja tādi ir), enerģisku un arī ļoti lēnu, contemporary stila deju, izmēģinās dejas improvizāciju un arī HipHop ievirziena horeogrāfiju.

SAPŅU ĶĒRĀJU GATAVOŠANAS
MEISTARKLASE

Meistarklases laikā katra dalībniece sagatavos savu sapņu ķērāju, ko varēs ņemt līdzi uz mājam un piekārt pie gultas, lai jau rudenī, naktīs pirms sacensībām, ciešs un salds miegs. 🙂 Katrai būs iespējams izvēlēties tādus akmetiņus un spalviņas dekoram, kas atbist viņas gaumei un istabas iekārtojumam.

*attēlam ilustratīva nozīme

ATTĪSTOŠAS FIZISKĀS NODARBĪBAS AR VISĀM STUDIJAS TRENERĒM

Dreamteam koncerts May 05, 2022-72

Nodarbībās mēs stiepsimies (arī špagatus), skriesim, lēksim, vingrosim, apgūsim ritentiņus un citus akrobātikas elementus, uzlabosim līdzsvaru un klasikas treniņā padarbosimies ar pašiem dejas pamatiem.

BIODANZA
AR VIESPASNIEDZĒJU

Anete Raikova – Didaktiskā biodanza skolotāja, prof. maģistra grāds psiholoģijā, psihoterapijas virziena terapeite. Kopš 2012.gada vada regulārās iknedēļas biodanza nodarbības un padziļinātās tematiskās biodanza meistarklases.

Biodanza metode bērniem piedāvā dažādas neverbālas pieredzes šādās jomās – vitalitāte, radošums, afektivitāte, transcendence.

 

Dalībnieces vietas rezervācija būs apstiprināta tikai pēc pirmās iemaksas (75 EUR) saņemšanas – ar katru dalībnieci (vecākiem) sazināsimies pa norādīto e-pastu, nosūtot sīkāku informāciju. 

Anketu un pirmās iemaksas pieņemšana līdz 19.08.2022!