NĀC UZ ATVĒRTO NODARBĪBU!

Ja Tu prāto, kā ir dejot pie mums, labprāt vēlētos izmēģināt, bet līdz šim nav izdevies tikt līdz mūsu studijai, tad seko informācijai šeit, jo mēs laiku pa laikam aicināsim pievienoties atvērtajai nodarbībai! Šajās nodarbībās var piedalīties ikviena, kura vēlas pavadīt kvalitatīvi laiku deju zālē, pilnveidoties, izdejoties, iepazīties ar citām dejotājām un sajust sevī sievišķību, enerģijas pieplūdumu. Nodarbības parmaiņus vada vairākas mūsu studijas treneres un to veidi ir dažādi. Piedāvājam gan heels jeb dejas uz augstpapēžu kurpēm, gan enerģiskas lady horeogrāfijas.

LĪMENIS & VECUMS: nodarbības paredzētas iesācējām un ar pieredzi (nav svarīgi kādu, cik lielu un kādā deju stilā), jaunietēm/pieaugušajiem jeb no 16 gadu vecuma.

NORISES VIETA: mūsu deju zāle, Brīvības gatvē 193a (VEF rajons)

DALĪBAS MAKSA: 15eur par nodarbību! No tiem 5eur tiek iemaksāti uzreiz, lai rezervētu savu vietu grupā, pārējie 10eur jāsamaksā nodarbības dienā.

NODARBĪBAS PLĀNS: iesildīšanās, horeogrāfijas apgūšana, tās noslīpēšana un kārtīga izdejošanās, stiepšanās un atsildīšanās. 

Pēc nodarbības piedāvājam arī nofilmēt Tevi un apgūto, dejojot pret spoguli. Pirms filmēšanas būs neliela pauze, lai mēs varam sagatavot zāli, bet Tu vari nedaudz atpūsties un atsvaidzināties.  

Šis video paredzēts tikai Tev, tas netiks publicēts publiski. Ja nevēlēsies filmēties, tad varēsi doties prom jau uzreiz pēc nodarbības.

Zemāk pieejama info ar nākamās atvērtās nodarbības datumu!

29. NOVEMBRIS

KAD? 29. novembris, plkst. 20:00 (mainīts nodarbības sākuma laiks!)

KUR? Violetā zāle

TRENERE: Ruslana

HOREOGRĀFIJA: enerģiska un  sievišķīga

MŪZIKA: The Black Eyed Peas – Boom Boom Pow

PIETEIKŠANĀS: