PIRMSSEZONAS INTENSĪVĀ DEJU NEDĒĻA 15+ GADI

Dažādām aktivitātēm piepildīta deju nedēļa! Nedēļas laikā Tu uzlabosi savas dejotprasmes, fizisko sagatavotību, lokanību, kā arī piedalīsies dažādās meistarklasēs par tēmām, kas šobrīd ļoti aktuālas arī ārpus deju zāles.

Vecums: 15+ gadi (ieteicamais vecums 15-25)

Datums: 2022. gada 22. – 26. augusts

Vieta: Brīvības gatve 193a (deju zāle)

Pie ēkas pieejama bezmaksas autostāvvieta. Ērta nokļūšana ar visiem sabiedriskajiem transportiem, kas kursē pa Brīvības ielu, pietura VEF.

Valoda: latviešu

Cena150 EUR 

Cenā iekļauts:

  • 15 nodarbības = 3 nodarbības/aktivitātes dienā pie studijas trenerēm un viespasniedzējiem
  • dzeramais ūdens nodarbību laikā (jābūt līdzi savai pudelei)
  • info WhatsApp čats, kurā atgādināsim/informēsim par visu nedēļas laikā svarīgo

NODARBĪBAS

  • Deju nodarbības – katru nodarbību tiks apgūta citādāka stila, tempa un noskaņas horeogrāfija
  • Akrobātikas, stiepšanās, klasikas, fiziskās sagatavotības, līdzsvara nodarbība
  • Pareizas stājas un gaitas jeb defile nodarbība (līdzi jāņem kurpes uz sev ērta augstuma papēža) kopā ar Olgu Grablevsku (Vacatio)
  • Meistarklase Fizioterapija treniņos & ikdienā ar fitnesa treneri un fizioterapeiti Martu Kāpiņu (VingroSev.lv)
  • Joga un meditācija ar Aiju Zēmeli
  • Skatuves mākslas dejotājām tips&tricks – kā aprast ar skatuvi, tikt galā ar savām emocijām, parādīt sevi no vislabākās puses un būt pārliecinātai
  • Neliela individuāla fotosesija – skaistām bildēm un pašapziņas celšanai
IMG_1417

Vasaras Intensīvā nedēļa mūsu studijā tiek rīkota jau ceturto gadu un galvenais mērķis – veidot tādu nodarbību kopumu, kas attīsta dejotājās gan fiziskās spējas un dejotprasmi, gan arī viņu iekšējo pasauli, sniedz informāciju par tēmām, kas ikdienā ir aktuālas. 

Draudzīgā un radošā vide palīdz uzveikt nedrošību, pieņemt sevi un izprast savu ķermeni – uz ko tas patiesībā ir spējīgs. Vienlīdz svarīgi ir arī sajust treneru, pārējās komandas atbalstu, lai ceļš uz izaugsmi un savu vēlmju, mērķu piepildīšanu būtu viegls un jautrs. 

Pirmssezonas Intensīvā nedēļa ir lieliska iespēja atgūt dejotājas formu, vēl pirms sezonas atgriezties treniņu ritmā un, pierādot sevi, savas spējas un motivāciju – iegūt sev vietu studijas pamatsastāvā vai otrajā sastāvā, vai turpināt apgūt pamatus iesācēju grupā!

GRAFIKS

VIESI

Olga Grablevska

lggadēja Rīgas Modes nedēļas modeļu & kastingu menedžere, modesskašu horeogrāfe. Darbojās LMA modes skatēs, LKK modes skatēs, Līgavām.lv, Precos kāzu izstādē, Schwarzkopf Professional modes skatēs un citos pasākumos. Defilē pasniedzēja , kura darbojas lielākās modeļu aģentūrās Latvijā. Šobrīd pasniedz defilē un veselīgo dzīves veidu Vacatio studijas audzeknēm un modelēm, kā arī pasniedz privātstundas. Studē sporta zinātni.

Kristaps Bārdziņš

Mūsu galvenās grupas un arī studijas pasākumu fotogrāfs, ilggadējs sabiedrotais, kurš vienmēr gatavs īstenot visas mūsu idejas un apradis ar dejotāju dabu, specifiku un vēlmēm.

Intenīsvās nedēļas ietvaros ikvienai dalībniecei būs iespēja tikt pie dažām skaistām bildēm, kas paliks ne tikai atmiņai, bet arī personīgai izmantošanai.

194F4C32-E96A-42D7-9B72-B7B9759E90B2

Marta Kāpiņa

Kopā ar fitnesa treneri un fizioterapeiti Martu Kāpiņu no VingroSev.lv studijas apgūsim fizioterapijas principu pielietošanu treniņos un ikdienā. Teorētiskā un praktiskā meistarklasē iepazīsim efektīvākos paņēmienus traumu profilaksē, sāpju mazināšanā intensīvākos treniņu periodos, kā arī biežāko stājas problēmu iemesliem un to risināšanai.

Aija Zēmele

Apzinātības ceļš sevis izzināšanai sākās vairāk kā pirms desmit gadiem, iepazīstot meditāciju praksi un soli pa solim nonākot līdz fiziskai – asanu praksei.

Mācās gūt gudru un padziļinātu cilvēka ķermeņa izpratni. Caur sevi un citiem apgūstot fiziskā, mentālā un garīgā ķermeņa apzinātāku attīstīšanu.

Jogas pasniedzējas RYS 200 sertifikāts Latvijā Baltijas jogas skolā “Gundega“, C kategorijas sporta speciāliste.

 

Dalībnieces vietas rezervācija būs apstiprināta tikai pēc pirmās iemaksas (75 EUR) saņemšanas – ar katru dalībnieci sazināsimies pa norādīto e-pastu, nosūtot sīkāku informāciju. 

Anketu un pirmās iemaksas pieņemšana līdz 19.08.2022!

error: Content is protected !!