MINI (2017 - 2019)

Visjaunākajām dejotgribētājām un mūsu dejotāju mazajām māsām, kuras jau sen dejo līdzi lielajām un ar nepacietību gaida treniņu sākumu! Meitenes apgūs pašus pamatus – sadzirdēt mūziku, kustēties ritmā, orientēties telpā, izprast savu ķermeni un ko tas spēj, izkops stāju, lokanību un ar dažādu rotaļu palīdzību iemīlēs kustības un deju arvien vairāk! Meitenes sezonas laikā apgūs divas dejas, ar kurām piedalīsies sacensībās, studijas pasākumos, koncertā, kā arī spēlēs spēles, vingros,  stieps špagatus un katra nodarbība būs īstā vieta un laiks, kur izlādēt savu nebeidzamo enerģiju! Nodarbības 2x nedēļā.

LĪMENIS: iesācēja un ar pieredzi

KIDS (2013 - 2016)

KIDS1 7-8 (2015-2016) & KIDS2 8-10 (2013-2015)

Grupas mazajām, bet jau skolas vecuma dāmām, kurām ļoti patīk meitenīgas dejas, akrobātika un sapņo nokļūt uz skatuves! Grupā viss tiek apgūts no pašiem pamatiem un pievēršot pastiprinātu uzmanību lietām, kas jo īpaši būtiskas pašā sākumā – ritma izjūta, telpas apgūšana, dažāda veida kustības. Grupa derēs arī tad, ja iepriekš jau ir dejots mazo bērnu grupās vai arī pavisam īsu brīdi. Protams, neizpaliks arī skaisti tērpi, uzstāšanās un dalība sacensībās! Nodarbības 2x KIDS1 un 3x nedēļā KIDS2.
 

LĪMENIS: iesācēja/ar nelielu pieredzi

NODARBĪBĀS: tiks apgūti kustību pamati, karsējmeiteņu un skatuves šovu dejas. Būs stiepšanās, kā arī uzdevumi izturības, atmiņas, koordinācijas trenēšanai. Dalībnieces apgūs arī akrobātikas elementus un uzlabos koordināciju, spēju orientēties telpā, sadarbošanās prasmes ar komandu. Sezonas laikā paredzēta dalība sacensībās, studijas koncertā.

*2015. gadā dzimušās var izvēlēties, ar ko labprātāk grupā sadejosies – ar jaunākām vai vecākām dalībniecēm.

KIDS PRO 7-10 (2013-2016)

Šajā grupā dejo meitenes, kurām jau ir iepriekšējā dejošanas pieredze mūsu studijā vai arī citur, un līdz šim jau ir apguvušas dažādas prasmes, izprot pamata lietas un ir gatavas ķerties klāt jaunām dejām + stiept špagatus un apgūt jaunus akrobātikas trikus! Nodarbības 3x nedēļā.

LĪMENIS: ir iepriekšēja dejošanas un uzstāšanās, sacensību pieredze 

NODARBĪBĀS: meitenes izkopj plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, sezonas laikā iemācās vairākas deju horeogrāfijas, stiepj špagatus un apgūst vairākus akrobātikas elementus. Piedalās deju video filmēšanās un pasākumos/sacensībās.

Lai pievienotos, sezonas sākumā (treniņu procesā) jāiztur neliela atlase.

JUNIORES

JUNIORES STAGE (2008-2012)

Vēlies būt karsējmeitene? Vai dejot kādā foršā pasākumā, piedalīties sacensībās? Ja esi gatava trenēties, tad Tev ir visas iespējas, lai nokļūtu tieši tur – uz skatuves! Nodarbībās tiks strādāts ar ķermeni, apgūtas dažādu deju stilu horeogrāfijas, apgūti un dejās izmantoti akrobātikas elementi, attīstīta arī emociju paušana caur deju, kā arī paredzēta dalība dažādos foršos projektos. Nodarbībās iemācīsimies skaitīt dejā līdz 8 un izpildīt kustības ritmā, uzlabosim stāju un fizisko bāzi, kas nepieciešama izturībai, un strādāsim arī ar lokanību. Strādāsim ar raksturu, motivāciju un pašapziņu. Šajā grupā meitenes apgūst dažādas horeogrāfijas, gatavo tematiskus skatuves priekšnesumus, iegūst regulāru pieredzi sacensībās. Nodarbības 3x nedēļā.

LĪMENIS: iesācēja, ar pieredzi

MĒRĶI: apgūt dejas pamatus, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas. Uzlabot spēju darboties komandā, fizisko sagatavotību un savu pašapziņu. Apgūt dažādus akrobātikas elementus un izmantot tos dejās.

JUNIORES PRO (2009-2012)

Ja vairs neuzskati sevi par iesācēju, jo dejo jau diezgan labu laiku, proti arī dažādus trikus, špagatu un esi gatava iemācīties vēl daudz jaunas lietas, tad Tava vieta ir PRO grupā! Sezonas laikā radīsim arī vairākus deju priekšnesumus – skatuvei vai video filmēšanai! Būs gan dalība dažādās sacensībās, gan pasākumi! Nodarbības 3x nedēļā.

LĪMENIS: ir iepriekšēja dejošanas un uzstāšanās pieredze 

MĒRĶI: apgūt dažādas deju horeogrāfijas, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību. Uzlabot savas spējas akrobātikā un fizisko sagatavotību. Sezonas laikā filmēties vairākos deju video un piedalīties sacensībās, uzstāties pasākumos.

Lai pievienotos, sezonas sākumā (treniņu procesā) jāiztur neliela atlase.

Dreamteam Ziemeļblāzma koncerts aprīlis 22, 2023-40
Dreamteam Ziemeļblāzma koncerts aprīlis 22, 2023-383

GRAFIKS

  • Visas dalībnieces iestājoties deju studijā, noslēdz līgumu uz sezonu, tiek iepazīstinātas ar studijas noteikumiem. 
  • Grupas ir slēgtas, dejotājas tiek uzņemtas tikai septembrī un janvārī (ja ir brīvas vietas), vietu skaits ierobežots!
  • Visās grupās nodarbības un savstarpēja, abpusēja komunikācija notiek tikai latviešu valodā.
  • Ir iespējama IIN (ienākuma nodokļa) atmaksa, iesniedzot VID nodarbību apmaksas apliecinājumus par deju nodarbībām. 

MĒNEŠA MAKSA

TRENIŅI 2X NEDĒĻĀ

MINI / KIDS 1
75 MĒNESĪ
  • DEJU NODARBĪBAS 2X NEDĒĻĀ

TRENIŅI 3X NEDĒĻĀ

KIDS 2 / KIDS PRO / JUNIORES STAGE / JUNIORES PRO
85 MĒNESĪ
  • DEJU NODARBĪBAS 2X NEDĒĻĀ​
  • 1X NEDĒĻĀ FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA/AKROBĀTIKA

ATLAIDE: 2 VAI VAIRĀK BĒRNI NO VIENAS ĢIMENES SAŅEM 20EUR ATLAIDI KOPĒJAI MĒNEŠA MAKSAI!

VECĀKI AIZPILDA PIETEIKŠANĀS ANKETU: