INFORMĀCIJA:

  • Visās grupās dejo konkrētos deju stilos – Karsējmeiteņu, Heels (arī uz papēžu kurpēm, atsevišķas grupas/dejas), Stage show (īpašā tematikā veidoti deju šovi ar speciāli gatavotiem tērpiem) gan sievišķīgāka stila, gan ar agresīvāku noskaņu. Šovgrupa dejo arī LED šovus, kuru pamatā ir hoopdance (dejas ar riņķiem).
  • Katrai grupai nedēļā ir divas vai trīs nodarbības, kuru laikā notiek arī stiepšanās un/vai fizisku vingrojumu izpilde.
  • CHEER grupas labākās dejotājas nereti (bet ne regulāri) pasākumos/sacensībās dejo kopā arī ar Šovu meitenēm un vasaras sezonā piedalās kopīgos pasākumos, pēc sezonas ir iespēja iestāties Šovgrupā.
  • Visas dejotājas, iestājoties deju studijā, tiek iepazīstinātas ar studijas noteikumiem un arī noslēdz līgumu (divpusēju vai trīspusēju, ja dejotāja nav pilngadīga) par to ievērošanu.
  • MEISTARKLASES – vairākas reizes sezonā tiek organizētas meistarklases pie viespasniedzējiem.
  • IESPĒJAS – nodrošinām visām deju grupām sezonas laikā dalību pasākumos, sacensībās, video filmēšanās un fotosesijās. Katrai grupai aktivitāšu plāns atšķiras. Visas grupas sezonas noslēgumā piedalās studijas atskaites koncertā.
  • Lūgums ņemt vērā, ka visās grupās nodarbības un savstarpējā komunikācija notiek tikai latviešu valodā.
IMG-0218

MINI (5-8 GADI)

(2012 - 2015 dzimšanas gads)*

Grupa pašām mazākajām dejotgribētājām! Karsējmeiteņu un citu stilu dejas, deju pamati un stiepšanās, kā arī uzdevumi izturības, atmiņas, koordinācijas trenēšanai. Neizpaliks arī skaisti tērpi, uzstāšanās un dalība sacensībās. 

SAGATAVOTĪBAS PAKĀPE: iesācēja vai ar nelielu iepriekšēju pieredzi dejošanā, akrobātikā, ritmikā

      MĒRĶI: apgūt dejas pamatus, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas. Apgūt pašdisciplīnu, attīstīt sevī motivāciju un koncentrēšanās spējas.

*Grupā uzņemam arī gadu jaunākas dejotājas, bet ne vecākas!

 

 

Dreamteam studijas bildes December 21, 2019-5

KIDS (9-12 GADI)

(2006 - 2011 dzimšanas gads)*

Viss, kas Tev vajadzīgs, lai sāktu dejot šajā grupā, ir vēlme dejot! Šajā grupā trenējas tās, kuras sapņo par skatuvi un ir gatavas piedzīvojumiem!

Visu sāksim no pamatiem, pievēršot uzmanību galvenajām lietām un detaļām, lai izaugsme būtu jūtama ar katru treniņu. 

SAGATAVOTĪBAS PAKĀPE: iesācēja vai ar nelielu iepriekšēju pieredzi (sezona vai vairāk ir dejots)

MĒRĶI: apgūt dejas pamatus, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas. Iemācīties darboties komandā un uzlabot fizisko sagatavotību.

*Grupā uzņemam arī gadu vai divus jaunākas dejotājas (ja māsas), bet ne vecākas!

Dreamteam studijas bildes December 21, 2019-26

JUNIORES (13-16 GADI)

(2004 - 2007 dzimšanas gads)

Vēlies būt karsējmeitene? Vai dejot koncertā, kādā foršā pasākumā, piedalīties sacensībās? Ja esi gatava strādāt, lai savu vēlmi piepildītu, tad Tev ir visas iespējas, lai nokļūtu tieši tur un dejotu!

SAGATAVOTĪBAS PAKĀPE: iesācēja vai ar nelielu iepriekšēju pieredzi (sezona vai vairāk ir dejots)

MĒRĶI: apgūt dejas pamatus, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas. Iemācīties darboties komandā un uzlabot fizisko sagatavotību.

Dreamteam studijas bildes December 21, 2019-14

PIEREDZE/CHEER (16-24 GADI)

FC PETROW karsējmeitenes

Ja vēlies būt aktīva, spēcīga, skaista, Tevī mīt motivācija mērķu sasniegšanai, un dejošana ir Tavs hobijs, esi dejojusi vismaz vienu pilnu sezonu, (vari būt arī ieturējusi lielāku pauzi, tas nav būtiski) – vēlies iemācīties daudz ko jaunu un kļūt par lielisku un talantīgu dejotāju, gaidīsim šīs grupas treniņos! Iemēģināsi savus spēkus dažādu deju stilu apgūšanā, iejutīsies karsējmeitenes ādā, dejosi ātras un lēnākas mūzikas pavadībā, uzlabosi fizisko formu. Starp dejotājām tiek izvēlēts īpašs starta CHEER sastāvs, kuras uzstājas pasākumos kā karsējmeitenes (FC Petrow) vai kopā par Šovgrupas dejotājām atsevišķos projektos.

SAGATAVOTĪBAS PAKĀPE:  ir uzstāšanās un dejošanas pieredze (iepriekš dejots kādā no deju stiliem)

MĒRĶI: iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas, piedalīties sacensībās, uzstāties atsevišķos pasākumos, apgūt arī akrobātikas pamatus, sagatavoties Šovgrupai.

d8359848-c206-41be-b145-cf384a11348c

ŠOVGRUPA (17+ GADI)

HK Dinamo karsējmeitenes, FC PETROW karsējmeitenes, LED show dejotājas

Grupā trenējas meitenes ar vairāku gadu iepriekšējo dejošanas un uzstāšanās (ietver arī fotosesijas, video filmēšanās un sacensības) pieredzi, kuras sevi ir ilgstoši pierādījušas citā grupā vai atsevišķos projektos. Pārstāv studiju vietējos un starptautiskos pasākumos, sadarbojoties ar dažādām organizācijām, federācijām un pasākumu organizatoriem. Dejo ne tikai karsēju horeogrāfijas, bet arī LED šovus publiskos un korporatīvos pasākumos.

GRAFIKS

PIEKTDIENA – kopīgajā nodarbībā notiek fiziskās sagatavotības uzlabošana, stiepšanās vai akrobātika. Nereti nodarbību vada viestreneris (meistarklase).

Ņem vērā – deju nodarbības ir un būs jāapmeklē regulāri! Pirms pieteikšanās pārliecinies, ka Tavs grafiks, mācības un visas citas aktivitātes netraucēs to darīt katru nedēļu 2-3x (saskaņā ar grafiku)! 

CENA

Nodarbības 2x nedēļā:
MINI 50 EUR
KIDS 50 EUR

Nodarbības 3x nedēļā:
JUNIORES 55 EUR
PIEREDZE/CHEER 55 EUR
ŠOVGRUPA 55 EUR
 
Samaksas termiņš un noteikumi tiek atrunāti pirms līguma slēgšanas.

 

ATLAIDES MAKSAI:

  • 2 vai vairāk bērni no vienas ģimenes: 10EUR atlaide kopējai mēneša maksai;
  • Vienā maksājumā tiek samaksāts uzreiz par pusgadu: 15EUR atlaide kopējai pusgada maksai.

Atlaides nesummējas.