INFORMĀCIJA:

  • Visās grupās dejo konkrētos deju stilos – Karsējmeiteņu, Stage show mix  (īpašā tematikā veidoti deju šovi ar speciāli gatavotiem tērpiem) gan sievišķīgāka stila, gan ar agresīvāku noskaņu. Šovgrupa dejo arī LED šovus, kuru pamatā ir hoopdance (dejas ar riņķiem). Deju priekšnesumos tiek ietverti arī karsējmeiteņu cēlieni vai akrobātikas triki.
  • Visas dejotājas, vecāki, iestājoties deju studijā, tiek iepazīstināti ar studijas noteikumiem un arī noslēdz līgumu (divpusēju vai trīspusēju, ja dejotāja nav pilngadīga) par to ievērošanu.
  • MEISTARKLASES – vairākas reizes sezonā tiek organizētas meistarklases pie studijas vai viespasniedzējiem. Meistarklases notiek sestdienās.
  • UZSTĀŠANĀS – nodrošinām visām deju grupām sezonas laikā dalību pasākumos, sacensībās, video filmēšanās un fotosesijās. Katrai grupai aktivitāšu plāns atšķiras. Visas grupas sezonas noslēgumā piedalās studijas atskaites koncertā.
  • VECUMI un GRUPAS – izvēloties grupu, lūgums ņemt vērā arī dejotājas augumu un intereses – ja meitene ir izteikti attīstītāka vai tieši otrādi – īsāka/mazāka, iespējams, jāapdomā variants par tās grupas izvēli, kas pēc noteiktā vecuma precīzi neatbilst, bet pati dejotāja tur justos brīvāk.
  • Lūgums ņemt vērā, ka visās grupās nodarbības un savstarpējā komunikācija notiek tikai latviešu valodā!
Dreamteam meitenes web July 23, 2020-27

KIDS (6-10 GADI)

Grupa jaunākajām dejotgribētājām! Tiks apgūtas karsējmeiteņu un citu stilu dejas, kustību pamati un stiepšanās, kā arī uzdevumi izturības, atmiņas, koordinācijas trenēšanai. Neizpaliks arī skaisti tērpi, uzstāšanās un dalība sacensībās!

      MĒRĶI: apgūt dejas pamatus, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas, trenēt atmiņu un spēju orientēties telpā. Apgūt pašdisciplīnu, attīstīt sevī motivāciju, koncentrēšanās spējas un, protams, iegūt jaunas draudzenes! Grupa ir slēgta, dejotājas tiek uzņemtas tikai septembrī un janvārī.

 

20200731-DSC07598

JUNIORES (11-14 GADI)

Vēlies būt karsējmeitene? Vai dejot kādā foršā pasākumā, piedalīties sacensībās? Ja esi gatava strādāt, lai savu vēlmi piepildītu, tad Tev ir visas iespējas, lai nokļūtu tieši tur – uz skatuves! Nodarbībās tiks strādāts ar ķermeni, apgūtas dažādu populārāko deju stilu horeogrāfijas, attīstīta mīmika un emociju paušana caur deju, kā arī paredzēta dalība dažādos foršos projektos, piemēram, video filmēšanā!

MĒRĶI: apgūt dejas pamatus, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas. Uzlabot spēju darboties komandā un fizisko sagatavotību.

Grupa ir slēgta, dejotājas tiek uzņemtas tikai septembrī un janvārī.

Dreamteam studijas bildes December 21, 2019-17

ADULTS (14-20 GADI)

Viss, kas Tev vajadzīgs, lai sāktu dejot šajā grupā, ir – vēlme dejot un padoties izaicinājumam! Šajā grupā trenējas tās, kuras sapņo par skatuvi un ir gatavas piedzīvojumiem! Mērķis var būt dažāds – Tu vēlies sākt dejot, pieredze nav, bet esi gatava mēģināt vai arī tieši otrādi – ir jau iepriekšēja dejošanas piereze, ceri drīz nokļūt Cheer/Show grupā, bet šobrīd nejūties tai 100% gatava. Tad Adults palīdzēs drīz vien sasniegt mērķi!

Visu septembrī sāksim no pamatiem, pievēršot uzmanību galvenajām lietām un detaļām, lai izaugsme būtu jūtama ar katru treniņu un straujiem soļiem virzīsimies uz aizvien sarezģītāku un interesantāku horeogrāfiju apguvi, ko veidosim par gataviem deju šoviem un video materiāliem. Daudz strādāsim tieši ar ķermeņa fizisko sagatavotību.

MĒRĶI: apgūt dejas pamatus, izkopt plastiku, sievišķīgi kustēties, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas. Iemācīties darboties komandā un iemīlēt pašai sevi!

Grupa ir slēgta, dejotājas tiek uzņemtas tikai septembrī un janvārī.

AV0_7615

DANCE INTENSIVE
(16+ GADI)

Septembrī sākam īpašu kursu tām, kuras vēlas uzlabot savu fizisko sagatavotību, izkustēties mūzikas ritmos un nodarbību pavadīt foršā atmosfērā – starp dalībniecēm, kurām ir līdzīgi mērķi un intereses! Uzņemam no 16 – … gadiem! 🙂

Treniņi norisināsies 1x nedēļā, otrdienu vakaros! Katram treniņam paredzēta konkrēta programma, kas vērsta uz dejošanas iemaņu, plastiskuma veidošanu vai arī fiziskās sagatavotības paaugstināšanu, figūras uzlabošanu. Tā ir īstā izvēle ikvienai, kura vēlas ne tikai vingrot, bet arī kārtīgi izdejoties un ļauties mūzikas ritmiem, bet ikdienā tam nevar atvēlēt daudz laika! 

Ikmēneša maksa šajā grupā ir 25EUR.

Grupa ir atvērta, dejotājas tiek uzņemtas visu sezonu.

ONLINE – ja dejotgribētājai nav iespējams ierasties pie mums uz studiju, dzīvesvieta ir pārāk tālu no Rīgas, tad ir iespējams pievienoties online un dejot tur, kur ērti, bet savās sajūtās būt kopā ar mums zālē! Katra nodarbība tiek arī saglabāta un pieejama 24h (nodarbības notiek Instagram live).

Treniņiem periodiski bez papildu samaksas var pievienoties arī dejotājas no citām studijas grupām, ja sanācis kavēt savas grupas nodarbības vai arī ir vēlme pēc lielākas slodzes.

 
Dreamteam studijas bildes December 21, 2019-14

CHEER/SHOW ADULTS PIEREDZES GRUPA
(15-24 GADI)

Karsējmeitenes dažādos pasākumos, promo meitenes, filmējas video projektos, piedalās sacensībās un atsevišķās aktivitātēs kopā ar Showgroup.

Ja vēlies būt uzmanības centrā, Tevī mīt motivācija mērķu sasniegšanai, un dejošana ir Tavs vismīļākais hobijs, esi dejojusi vismaz vienu pilnu sezonu, (vari būt arī ieturējusi lielāku pauzi, tas nav būtiski) – vēlies iemācīties daudz ko jaunu un kļūt par lielisku un talantīgu dejotāju, gaidīsim šīs grupas treniņos! Iemēģināsi savus spēkus dažādu deju stilu apgūšanā, iejutīsies karsējmeitenes ādā, dejosi ātras un lēnākas mūzikas pavadībā, uzlabosi fizisko formu. 

SAGATAVOTĪBAS PAKĀPE:  ir uzstāšanās un dejošanas pieredze (iepriekš dejots kādā no deju stiliem) sezonu, divas vai ilgāk. Ja neesi droša par savu piemērotību šai grupai, vari izmēģināt spēkus gan šajā, gan Adults grupā!

MĒRĶI: iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas, piedalīties sacensībās, uzstāties atsevišķos pasākumos, apgūt arī akrobātikas pamatus, filmēties video, sagatavoties Šovgrupai.

d8359848-c206-41be-b145-cf384a11348c

SHOWGROUP - PAMATSASTĀVS (17+ GADI)

HK Dinamo karsējmeitenes, FC PETROW karsējmeitenes, drifta meitenes, pludmales volejbola karsējmeitenes, LED show dejotājas.

Grupā trenējas meitenes ar vairāku gadu iepriekšējo dejošanas un uzstāšanās (ietver arī fotosesijas, video filmēšanās un sacensības) pieredzi, kuras sevi ir pierādījušas citā grupā vai atsevišķos projektos. 

Grupai iespējams arī pievienoties, izturot atlasi vai sākot dejot Pieredzes grupā un laika gaitā saņemot uzaicinājumu pievienoties pamatsastāvam.

Grupa ir studijas sejas, pārstāv studiju vietējos un starptautiskos pasākumos, sadarbojoties ar dažādām organizācijām, federācijām un pasākumu organizatoriem. Dejo ne tikai karsēju horeogrāfijas, stilizētus deju šovus, bet arī LED šovprogrammas publiskos un korporatīvos pasākumos. Aktīvākās un labākās dejotājas regulāri saņem dažādus bonusus.

GRAFIKS

 
 PIRMDIENAOTRDIENATREŠDIENACETURTDIENAPIEKTDIENA
 KIDS 18:00 – 19:00 18:00 – 19:0018:00 – 19:00
 JUNIORES 17:00 – 18:00 17:00 – 18:0017:00 – 18:00
 DANCE INTENSIVE 19:00 – 20:15   
 ADULTS18:00 – 19:00 18:00 – 19:00 19:15 – 20:15
 CHEER/SHOW19:00 – 20:00 19:00 – 20:00 19:15 – 20:15
 SHOWGROUP20:00 – 21:15 20:00 – 21:1519:00 – 21:00 

PIEKTDIENA – nodarbības notiek saskaņā ar grafiku, vienu nedēļu akrobātika, nākamajā fiziskā sagatavotība un stiepšanās. 

Ņem vērā – deju nodarbības būs jāapmeklē regulāri! Pirms pieteikšanās pārliecinies, ka Tavs grafiks, mācības un visas citas aktivitātes tam nebūs šķērslis!

MĒNEŠA MAKSA

Visās slēgtajās grupās ir 3 nodarbības nedēļā – 2 horeogrāfijas nodarbības un 1 akrobātikas VAI fiziskā sagatavotība & stiepšanās (pamīšus, pēc grafika)
Mēneša maksa visās slēgtajās grupās: 60*  
Dance Intensive: 25
  

ATLAIDES MAKSAI SLĒGTAJĀS GRUPĀS:

  • 2 vai vairāk bērni no vienas ģimenes: 10€ atlaide kopējai mēneša maksai;
  • Vienā maksājumā tiek samaksāts uzreiz par pusgadu: 15€ atlaide kopējai pusgada maksai.

Atlaides nesummējas.

*Samaksas termiņš un noteikumi tiek atrunāti pie līguma slēgšanas.