JANVĀRA INTENSĪVAIS DEJU UN FIZISKO AKTIVITĀŠU KURSS 2021

Sāc jauno gadu aktīvi, uzstādi sev jaunus mērķus un satiec līdzīgi domājošas dalībnieces! Tā kā šī brīža situācija liedz doties uz sporta klubu vai deju zāli, tad nākas pielāgoties un izbaudīt procesu nedaudz citādāk – savās mājās!

Piedāvājam 3 nedēļu intensīvo online kursu, kuram var pievienoties ikviena dejotgribētāja, neatkarīgi no savas iepriekšējās sagatavotības pakāpes, no 14 gadu vecuma! Nepieciešama vien vēlme aktīvi līdzdarboties, iespēja 3x nedēļā atrast ~stundu tikai sev un kopā ar pārējām dalībniecēm sasniegt iecerēto! Sākam 11. janvārī!

Kādai tā var būt vēlme sākt jauno gadu ar jaunu hobiju, kāda, iespējams, vēlas atsākt dejot pēc pauzes, bet vēl kāda labprāt pievienotos mūsu studijai tad, kad atkal atsāksies treniņi klātienē un šo kursu uzskata kā labu iespēju (kas, neapšaubāmi, tā arī ir) sagatavoties klātienes nodarbībām.

9 NODARBĪBAS 3 NEDĒĻĀS!

Tās saņemsi kā YouTube video ar īpašo piekļuves linku tikai grupas dalībniecēm, katrā nodarbībā apgūsi citu dejas horeogrāfijas fragmentu. Nodarbība nav live, tādēļ vari darboties sev ērtā tempā, piemēram, attīt video vēlreiz un vēlreiz atpakaļ. Video sastāv no iesildīšanās, horeogrāfijas apguves, atsildīšanās. Nodarbības garums: 1h, tā piemērota gan iesācējām, gan dejotājām ar jau iepriekšēju pieredzi.

Booty&Legs, HIIT, Arms&Abs. Nodarbības notiks online jeb tiešsaistē, visām dalībniecēm kopīgi. Katra dalībniece saņems informāciju par nodarbības norisi. Nodarbības garums: 45min, pielāgojama visiem līmeņiem.

Nodarbību laikā izstiepsim visu ķermeni, atslābināsimies un atbrīvosimies no ikdienā uzkrātā stresa. Nodarbības notiks online jeb tiešsaistē, visām dalībniecēm kopīgi. Katra dalībniece saņems informāciju par nodarbības norisi. Nodarbības garums: 45min. Nodarbība paredzēta visiem līmeņiem.

BONUSI

  • Visām dalībniecēm kopīgs Whatsapp čats, kurā dalīties ar pārdomām, sasniegumiem sajūtām kursa laikā, kā arī saņemt informāciju par nodarbību norisi.
  • Katra dalībniece saņems Activity tracker jeb Aktivitāšu izsekotāju, kurā būs jāatzīmē savi veselīgie ikdienas paradumi, kas saistīti ne tikai ar fiziskām aktivitātēm, bet arī miegu, labsajūtu, uzturu. Pēc kursa pati varēsi saprast, cik labi ir veicies un pie kā vēl jāpiestrādā.
  • Paralēli 9 nodarbībām, ikdienā saņemsi arī mazos uzdevumus/ietekumus/iedvesmas, ko izpildīt, lai iepriecinātu sevi vai kādu citu.

GRAFIKS

Pirmā nodarbība 11. janvārī, noslēdzošā - 29. janvārī!

 
NODARBĪBADATUMSLAIKS
Horeogrāfija YouTube video11; 15; 22; 29.01. Video tiks nosūtīts 17:00, pieejams 24h
Fiziskā sagatavotība ONLINE13; 20; 27.01. Online 18:15, ieraksts pieejams 24h
Stiepšanās ONLINE18; 25.01. Online 18:15, ieraksts pieejams 24h

CENA

Pilna kursa cena (9 nodarbības, čats, tracker, mazie uzdevumi) ir 45EUR. Samaksa jāveic pirms kursa uzsākšanas, līdz 10. janvārim.

Kursu ir iespēja iegādāties kā dāvanu māsai, draudzenei vai meitai! Norādi to pieteikuma anketā un mēs ar Tevi sazināsimies, tādā gadījumā arī e-pasts ir jānorāda savs!

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA

1. Aizpildi anketu ŠEIT

2. Saņem e-pastā apstiprinājumu un info par apmaksu.

3. Veic apmaksu un pēc tam tiec pievienota Whatsapp čatam, kurā saņemsi pieejas visām nodarbībām un satiksi arī citas dalībnieces!

Ņem vērā – lai piedalītos nodarbībās, Tev ir jābūt pieejamam telefonam ar internetu (iespējams, atsevišķām nodarbībām ērtāk derēs dators/planšete/Smart TV – ja ir iespēja izvēlēties starp vairākām ierīcēm), vietai mājās, kur trenēties (tai nav jābūt lielai, ap 2m2 jau būs labi) un vingrošanas paklājiņam vai tā aizvietotājam.

PĒC KURSA

1. Tu būsi lieliski ar sevi pastrādājusi! 🙂 Un noteikti arī labi pavadījusi laiku, ieguvusi jaunas paziņas vai pat draudzenes. Ticam, ka arī Tava pašapziņa un ticība savām spējām būs cēlusies.

2. Pirmās pārmaiņas jau būs sagaidītas un tās motivēs Tevi neapstāties arī pēc kursa pabeigšanas.

3. Tev būs iespēja pievienoties kādai no mūsu klātienes grupām tad, kad atkal uzņemsim jaunas dalībnieces!