BEGINNERS STAGE (no 2008)

Grupa iesācējām! Ja Tu ļoti, ļoti gribi dejot, bet Tev ir mazliet bailīgi uzsākt, jo šķiet, ka visi pratīs labāk par Tevi, tad šajā grupā tā pavisam noteikti nebūs, jo uzņemam tieši iesācējas un septembrī visu sāksim no pašiem pamatiem! STAGE, jo plānojam regulāri uzstāties un piedalīties sacensībās! Skatuve pavisam drīz kļūs par ikdienu un būsi apguvusi dažādas dejas gan uz papēžiem, gan botās. Nodarbības 2x nedēļā.

LĪMENIS: iesācēja 

VECUMS: 16+ (uzņemam no 2008 dz. g.)

OPEN (no 2007)

Kāpēc Open? – Jo šī grupa ir domāta ikvienai, kura ir gatava mācīties, augt, attīstīties un arī pati iesaistīties ar savām vēlmēm, idejām sezonas plānu veidošanā. Dejosim gan lēnās un sievišķīgās dejas uz papēžiem, gan ātrās un enerģiski spēcīgās horeogrāfijas. Grupa derēs, ja vēlies sākt dejot un vēlāk nokļūt PRO grupā, gan arī tad, ja dejosi tikai sev, pašapziņai un spoguļattēlam un.. skaistam video, jo sezonas mērķis ir katra pusgada noslēgumā visu apgūto atspoguļot skaistā video projektā. Protams, paralēli lielajiem video projektiem tiks gatavoti arī mazāki – lai vari vērot savu progresu dienu no dienas, motivēt sevi un grupas biedres, kā arī – lai treniņu process interesantāks. 🙂 Katras nodarbības laikā arī nedaudz vingrosim un beigās izstiepsimies. Nodarbības 2x nedēļā.

LĪMENIS: iesācēja/ar pieredzi, gan iesācējām, gan dejotājām, kuras kādreiz jau ir dejojušas vai arī dejo šobrīd. Nodarbībās horeogrāfija tiek veidota divos līmeņos, lai pa spēkam iesācējām, bet arī pieredzējušām dejotājām joprojām interesanti. 

VECUMS: 16+ (pie mums dejo arī 30+, vecums ir tikai skaitlis ;))

CHEER&SHOW (2009 - 1999)

Grupas dalībnieces regulāri uzstājas sporta pasākumos un spēlēs – ar karsēju programmu, kā arī atbalsta spēlētājus. Ir gan dejas botās, gan uz papēžiem, dalība atsevišķās sacensībās un pasākumos. Meitenes filmējas deju video un ikdienā trenējas patiešām jaudīgi. Akrobātikas nodarbībās tiek apgūti dažādi triki. Nodarbības 3x nedēļā.

LĪMENIS: ar uzstāšanās pieredzi

VECUMS: 15-24, uzņemam arī 14 g.v.

GRAFIKS

MĒNEŠA MAKSA

TRENIŅI 2X NEDĒĻĀ

BEGINNERS STAGE, OPEN
75 MĒNESĪ
  • DEJU NODARBĪBAS 2X NEDĒĻĀ

TRENIŅI 3X NEDĒĻĀ

CHEER&SHOW
85 MĒNESĪ
  • DEJU NODARBĪBAS 2X NEDĒĻĀ​
  • 1X NEDĒĻĀ FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA/AKROBĀTIKA
  • Visas dalībnieces iestājoties deju studijā, noslēdz līgumu uz sezonu, tiek iepazīstinātas ar studijas noteikumiem. 
  • Grupas ir slēgtas, dejotājas tiek uzņemtas tikai septembrī un janvārī (ja ir brīvas vietas), vietu skaits ierobežots!
  • Visās grupās nodarbības un savstarpēja, abpusēja komunikācija notiek tikai latviešu valodā.

AIZPILDI PIETEIKŠANĀS ANKETU: