Mūsu visskaistākie un krāšņākie deju priekšnesumi.. pavisam burtiski – spoži un pasakaini! Tās ir īpašas deju horeogrāfijas, kas izskatās interesanti un iespaidīgi gan plašā deju zālē, gan vasaras naksnīgajos brīvdabas pasākumos. 

Priekšnesumos izmantojam LED spārnus auksti baltos un krāsainos toņos, LED riņkus (mūsu dejotājas pieprot hoopdance dejas), kam iespējams regulēt krāsu gammu, tempu un rakstu. Mums ir plaša tērpu un aksesuāru kolekcija, kas pielāgoti katram priekšnesumam. Nereti veidojam arī miksu, apvienojot dejā riņķu dejotājas ar spārnu dejotājām. Galvenajā sastāvā ir 3 dejotājas un 3 dejas, bet vienmēr pastāv iespēja sagatavot ko īpašu tieši Jūsu pasākumam.

PROMO VIDEO

Katrs priekšnesums atšķiras! Gadu gaitā esam arī izpratušas klientu vēlmes, tādēļ mūsu dejas ir pavisam dažādas – ir lēnākas un svinīgākas, balti sudrabotos toņos, kas ideāli piestāv vakara atklāšanai, ir arī krāsainākas un enerģiskākas un, protams, bieži pasākumu organizatoru vēlme ir uztaisīt kārtīgu ballīti uz deju grīdas, lai pēc mums ikviens vēlētos pats doties izdejoties. Arī to mēs spējam un mūsu LED atribūti palīdz šīm dejām izskatīties patiešām iespaidīgi. Mūsu standarta programmā ir 3 dejas – lēnā un svinīgā, enerģiskākas dabas un pavisam enerģiska. Programmu gan iespējams pielāgot.

Vēlaties redzēt mūs savā pasākumā? Gaidīsim ziņu uz dreamteam.dance.lv@gmail.com vai 26394221 (Elīna), lai vienotos par datumu, cenu un detaļām.