Mūsu visskaistākie un krāšņākie deju priekšnesumi.. pavisam burtiski – spoži un pasakaini! Tās ir īpašas deju horeogrāfijas, kas izskatās interesanti un iespaidīgi gan plašā deju zālē, gan vasaras naksnīgajos brīvdabas pasākumos. 

Priekšnesumos izmantojam LED spārnus auksti baltos un krāsainos toņos, LED riņkus (mūsu dejotājas pieprot hoopdance dejas), kam iespējams regulēt krāsu gammu, tempu un rakstu, arī īpašos, apjomīgos un iespaidīgos ANGEL WINGS. Mums ir plaša tērpu un aksesuāru kolekcija, kas pielāgoti katram priekšnesumam vai arī tiek pielāgoti pasākuma tematam. Nereti veidojam arī miksu, apvienojot dejā riņķu dejotājas ar spārnu dejotājām. Galvenajā sastāvā ir 3 dejotājas un 3 dejas, bet vienmēr pastāv iespēja sagatavot ko īpašu tieši Jūsu pasākumam, ja ar mums sazinās laicīgi.

JAUNUMS ANGEL WINGS ŠOVS

Mūsu LED spožākā pērle, acij vistīkamākais šovs un iespaidīgākie spārni, kādi, iespējams, mūsu valstī redzēti! Šis aizraujošais šovs radīs sajūtu, ka skatītājs ir nonācis kādā maģiskā pasakā. Gan mūzika, gan dejotāju vizuālais tēls šo sajūtu paspilgtinās vēl vairāk. Dejotājas iederēsies gan tematiskajās ballēs, gan kā pārsteigums arī pavisam konservatīvos pasākumos.

Eņģeļu šovs pieejams dueta vai trio izpildījumā un dažādās LED krāsu gammās.

Play Video

LED STANDARTA SPĀRNU UN RIŅĶU PROGRAMMA

Katrs priekšnesums atšķiras! Gadu gaitā esam arī izpratušas klientu vēlmes, tādēļ mūsu dejas ir pavisam dažādas – ir lēnākas un svinīgākas, balti sudrabotos toņos, kas ideāli piestāv vakara atklāšanai, ir arī krāsainākas un enerģiskākas un, protams, bieži pasākumu organizatoru vēlme ir uztaisīt kārtīgu ballīti uz deju grīdas, lai pēc mums ikviens vēlētos pats doties izdejoties. Arī to mēs spējam un mūsu LED atribūti palīdz šīm dejām izskatīties patiešām iespaidīgi. Mūsu standarta programmā ir 3 dejas – lēnā un svinīgā baltos toņos, enerģiskākas dabas, krāsaināka un trešā pavisam enerģiska – ar mūsu partneri riņķi. Programmu gan iespējams pielāgot.

Vēlaties redzēt mūs savā pasākumā? Gaidīsim ziņu uz dreamteam.dance.lv@gmail.com vai 26394221 (Elīna), lai vienotos par datumu, cenu un detaļām.