web3

PAR NOMETNI

Studijas «Dreamteam» deju nometnē ikvienai tās dalībniecei būs iespēja gan iejusties karsējmeitenes ādā un izbaudīt dažādas aktivitātes, kas attīsta un veido izpratni par deju un kustību, gan pozitīvā gaisotnē apgūt jaunas prasmes un vairot savu pašapziņu! Nodarbības un meistarklases palīdzēs kļūt spēcīgākai, lokanākai, bet izaicinājumi liks iztrakoties un pozitīvi uzlādēties. Mūsu kopā pavadītais laiks kļūs par vienu no šīs vasaras spilgtākajiem brīžiem!

NOMETNES TERITORIJA

Nometne no 17. – 21. jūlijam norosināsies atpūtas kompleksā, ar plašu, zaļu un labiekārtotu teritoriju ap to – Laimes Ligzda (Amatas novads Drabešu pagasts, Cēsis) pie dabas, 80 km prom no lielpilsētas trokšņiem un ikdienas, bet tikai 8 km no Cēsīm:

 • Zaļa teritorija nodarbībām ārā un zāle – iekšā
 • 13 numuriņi lielajā ēkā, brīvdienu māja ar guļvietām – ar gultas vietām visām dalībniecēm. 
 • Aktīvās atpūtas zona ar volejbola laukumu, dīķis ar peldvietām
 • Aizraujoša programma 5 piedzīvojumu pilnām dienām – pielāgota lokācijai un meiteņu interesēm 

PROGRAMMĀ:

Galvenais uzdevums – sagatavoties koncertam! Pēdējā nometnes vakarā aicināsim vecākus, draugus uz mūsu rīkotu koncertu, kurā galvenajās lomās būs visas nometnes dalībnieces un 5 dienu laikā radītā koncerta programma!

VĒL PLĀNĀ:

 • Iesvētības pirmajā vakarā un dullā gandrīz-šausmu nakts trase
 • Sacensības, stafetes, joki un uzdevumi starp grupām
 • Kino vakars ar popkornu 
 • Atpūta pie dīķa, sauļošanās un peldēšanās
 • Daudz, daaudz deju, stiepšanās, hoopdance (dejas ar riņķiem), akrobātikas, karsēju cēlienu un fiziskās sagatavotības nodarbības
 • Deju batli, piepūšamās atrakcijas 
 • Ballīte ar gardumiem un kārtīgu izdejošanos 
 • Pēdējā vakara noslēguma koncerts vecākiem un draugiem pirms došanās mājās
UN CITAS AKTIVITĀTES, PĀRSTEIGUMI!

DALĪBA:

Nometnē uzņemsim gan mūsu studijas dejotājas, gan arī dejotgribētājas no visas Latvijas! 

VECUMS: 7-10 & 11-15 gadi, divas grupas.

DALĪBAS MAKSA:

370 EUR – studijas dejotājām (dejotāja ir studijas sastāvā pieteikšanās brīdī) VAI 2021. gada nometnes dalībniecēm, kuras nav studijas dejotājas

390 EUR – pārējām dalībniecēm (dalībniecei ir jābūt vismaz minimālai iepriekšējai dejošanas pieredzei)

 

ATLAIDE –  divas dalībnieces no vienas ģimenes (700 EUR)

Maksājumu iespējams dalīt vairākās daļās! Vietas rezervācija jeb pirmā iemaksa ir 120 EUR par vienu dalībnieci.

Dalības maksā ietilpst: telpu īre, ēdināšana 3x dienā + uzkodas, dzeramais ūdens visu nometnes laiku, visforšāko grupu vadītāju (personāla) izmaksas, organizatoriskās, nometnes programmas īstenošanai nepieciešamā inventāra un iesaistīto viesu izmaksas. Transports uz/no nometni neietilpst dalības maksā.

KREKLIŅŠ DĀVANĀ!

Katra dalībniece, kura dosies uz mūsu nometni, pirmajā dienā saņems arī 2022. gada nometnes krekliņu!

Krekliņa izmērs jānorāda pieteikuma anketā.

PIETEIKŠANĀS

Lai pieteiktu dejotāju nometnei, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu! Vietas uz nometni tiek aizpildītas rindas kārtībā, ja kāda dalībneice piesakās, bet neiemaksā pirmo iemaksu, viņas vieta tiek anulēta.

BRĪVO VIETU SKAITS: 3, pieteikumus pieņemam līdz 1.07.

Pēc anketas aizpildīšanas, sākot ar 15. februāri, sazināsimies ar dalībnieci/vecākiem rindas kārtībā, nosūtot apstiprinājuma e-pastu ar reģistrācijas dokumentiem un visu nepieciešamo informāciju.

Norēķināties par nometni ir iespējams pa daļām, pirmā iemaksa (netiek atgriezta gadījumā, ja dejotāja tomēr neierodas) 100% garantē vietu nometnē!*

 

*Vietu skaits ierobežots un gadījumā, ja kāda no dalībniecēm nolems nometni neapmeklēt, tiks dota iespēja tālāk nākamajai, kura sākumā neiekļuva grupā.

INFORMĀCIJA

Ja kādu personīgu iemeslu dēļ dalībniece netiek uz nometni, ir iespēja pašai samainīt savu vietu pret citu dalībnieci, šādi nezaudējot pirmo iemaksu.

Nometnes programma nav paredzēta meitenēm ar īpašām vajadzībām.