VASARAS NOMETNE 2021

NOMETNE IR NOSLĒGUSIES! PALDIES VISĀM DALĪBNIECĒM PAR ŠO KRĀŠŅO PIEDZĪVOJUMU!

PAR NOMETNI

Studijas «Dreamteam» deju nometnē ikvienai tās dalībniecei būs iespēja gan iejusties karsējmeitenes ādā un izbaudīt dažādas aktivitātes, kas attīsta un veido izpratni par deju un kustību, gan pozitīvā gaisotnē apgūt jaunas prasmes un vairot savu pašapziņu! Nodarbības un meistarklases palīdzēs kļūt spēcīgākai, lokanākai, bet radošie uzdevumi – mijoties ar fiziskajiem treniņiem, radīs sievišķīgu balansu ikdienas nometnes dzīvē. Kopā pavadītais laiks un izklaides pavisam noteikti kļūs par vienu no šīs vasaras spilgtākajiem brīžiem!

Nometnes laikā visas dalībnieces piedalīsies dejas video tapšanā! Tiks iestudētas kustības, akrobātikas triki. Dejotājas iejutīsies dažados tēlos, mācīsies kameras priekšā atraisīties un paust savas emocijas, attieksmi. Pašas arī gatavos sev tērpus un aksesuārus, un uz savas ādas varēs izbaudīt, kā norit filmēšanās process. Gala rezultāts jeb video, kurā būs ne tikai dejas, akrobātika, bet arī attieksme, emocijas un vesels stāsts – pēdējā vakarā dejotājām un vecākiem, draugiem tiks prezentēts online tiešraidē!

Protams, neiztikt arī bez jautrības! Ballīte, sacensības, uzdevumi kopā ar jauniegūtajām draudzenēm būs patiesi neaizmirstams šīs vasaras piedzīvojums! Visām kopā, klātienē un izbaudot kopā būšanas prieku – kompānijā, kurā visas vieno mīlestība pret deju.

NOMETNES TERITORIJA

Nometne no 12. – 16. jūlijam norosināsies skaistā viesu namā, ar plašu un labiekārtotu teritoriju ap to – «Ungurmalas» (Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads)!

PROGRAMMĀ:

Galvenais uzdevums – sagatavot un nofilmēt dejas video! Video pēdējā vakarā tiks prezentēts dejotājām, vecākiem, draugiem – ikvienam, jebkur, kurš vēlēsies redzēt mūsu nometnes rezultātu! 

  • Iesvētības pirmajā vakarā pie ugunskura, ar kopīgu vakariņu gatavošanu un iepazīšanos
  • Grupu sadalīšana un sacensības, stafetes, uzdevumi starp grupām
  • Kino vakars āra terasē
  • Modes skates un radošā teātra vakars
  • Atpūta pie ezera un peldēšanās
  • Deju, stiepšanās, hoopdance (dejas ar riņķiem), akrobātikas, karsēju cēlienu un  fiziskās sagatavotības nodarbības
  • Tērpu, aksesuāru gatavošanas meistarklase, ko izmantosim video filmēšanā
  • Vlogs par nometnes norisi mūsu YouTube kanālā
  • Pāris pārsteiguma viesi, kuri palīdzēs sagatavoties filmēšanai un sniegs vērtīgas zināšanas!
  • Video prezentācija un, protams, ballīte pēdējā vakarā!

DALĪBA:

Nometnē uzņemsim gan mūsu studijas dejotājas, gan arī dejotgribētājas no visas Latvijas! Gan iesācējas, gan jau pieredzējušas dejotājas.

VECUMS: 6 – 25 gadi (dalībnieces tiks sadalītas grupās pa vecumiem)

Tā kā mūsu studijā ir dažādu vecumu dejotājas un līdzšinējie pasākumi ir pierādījuši, ka mazāko dejotāju klātbūtne, tiekoties ar lielajām, rada pavisam cita līmeņa atmosfēru, tad arī nometnē būs dažādi vecumi! Tomēr skaidrs, ka ne vienmēr visām intereses sakrīt, tādēļ dejotājas uz nodarbību laiku un guļamzonā tiks dalītas divās grupās – pa vecumiem.

DALĪBAS MAKSA:

290 EUR – studijas šī brīža dejotājām (dejotāja ir studijas sastāvā šobrīd vai līdz 2021. gada janvārim, ieskaitot)

310 EUR – pārējām dalībniecēm

Atlaide –  divas dalībnieces no vienas ģimenes (550 EUR)

Maksājumu iespējams dalīt vairākās daļās! Vietas rezervācija jeb pirmā iemaksa ir 50 EUR.

Dalības maksā ietilpst: telpu īre, ēdināšana 3x dienā + uzkodas, dzeramais ūdens visu nometnes laiku, visforšāko grupu vadītāju (personāla) izmaksas, organizatoriskās, nometnes programmas īstenošanai nepieciešamā inventāra un iesaistīto viesu izmaksas. 

PIETEIKŠANĀS:

Lai pieteiktu dejotāju nometnei, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu:

Pēc anketas aizpildīšanas, sākot ar 5. maiju, sazināsimies ar dalībnieci/vecākiem rindas kārtībā, nosūtot apstiprinājuma e-pastu ar reģistrācijas dokumentiem un visu nepieciešamo informāciju.

Norēķināties par nometni ir iespējams pa daļām, pirmā iemaksa (netiek atgriezta gadījumā, ja dejotāja tomēr neierodas) 100% garantē vietu nometnē!*

*Vietu skaits ierobežots un gadījumā, ja kāda no dalībniecēm nolems nometni neapmeklēt, tiks dota iespēja tālāk nākamajai, kura sākumā neiekļuva grupā.

INFORMĀCIJA

Ja Covid-19 ierobežojumu dēļ nebūs atļauts organizēt nometni (arī pielāgojot tās programmu), tā tiks pārcelta uz 2022. gadu!

Ja kādu personīgu iemeslu dēļ dalībniece netiek uz nometni, ir iespēja samainīt savu vietu pret citu dalībnieci, šādi nezaudējot pirmo iemaksu.

Nometnes vieta, programma nav paredzēta bērniem, jauniešiem ar īpašām vajadzībām.

NOMETNES.GOV.LV