IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMI 2021/2022 SEZONĀ

DEJU NODARBĪBAS

Katra dejotāja slēdz līgumu ar deju studiju uz deju sezonu 2021/2022. Ja dejotāja nav pilngadīga, tad līgumu slēdz vecāki.

Nodarbības laikā mobilās ierīces atļauts lietot tikai īpašas nepieciešamības gadījumos, ar grupas vadītājas atļauju.

Uz nodarbību jāierodas laicīgi, 15 minūtes iepriekš un ar piemērotu apģērbu – tīros sporta apavos, kuri paredzēti valkāšanai tikai iekštelpās (nesmērē grīdu), un treniņtērpā. Ja uz nodarbību ierodas pārāk agri, tad ir iespēja uzkavēties ārā – uz krēsliem pie ieejas.

Ja slimības vai kādu citu apstākļu dēļ kādu treniņu plānots neapmeklēt, par to jāpaziņo konkrētās grupas WhatsApp čatā vismaz divas stundas pirms nodarbības sākuma. Divas pēdējās nodarbības pirms pasākuma/sacensībām bez nopietna iemesla kavēt nedrīkst.

Ja dejotāja nolēmusi studiju pamest, tad vienu kalendāro mēnesi iepriekš jāiesniedz rakstisks Iesniegums ar savu un vecāku (nepilngadīgajām dejotājām) parakstiem par izstāšanos no deju studijas, kā arī jānorēķinās par pēdējo mēnesi, ko vēl dejos. Iesnieguma formu iespējams saņemt studijā.

Ja nodarbība tiek atcelta, tad tā tiek atstrādāta citā, dejotājām ērtā, laikā, iepriekš vienojoties.

Nodarbības notiek arī skolēnu brīvlaikos (izņemot Ziemassvētkus).

Lai veiksmīgi piedalītos visos pasākumos, dejotājai nevajadzētu mēnesī kavēt vairāk kā 2 deju nodarbības. Ja tiek kavēts vairāk un tas ietekmē sniegumu, tad dejotāja kļūst par rezervisti.

Dejotāja nedrīkst piedalīties nodarbībās, ja ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, elpas trūkums un ārsts ir noteicis gultas režīmu vai ir jāievēro pašizolācija.

Ja ir kāda ilgstoša veselības problēma, kas liedz pilnvērtīgi trenēties (piemēram, sastiepumi, izmežģījumi), bet dejotājai nav jāievēro gultas režīms vai pašizolācija, tad treniņos ir jāpiedalās – darot tik, cik ir iespējams vai arī sēžot malā un vērojot nodarbību, dzirdot visu būtisko informāciju.

Ja kāda no studijas neatkarīga iemesla dēļ, konkrētu laiku nepieciešams pārtraukt nodarbības klātienē, tās tiek organizētas ārā vai online vidē! Par grafika, samaksas iespējamām izmaiņām studija informē tiklīdz kā iespējams.

Vecāki deju nodarbību laikā zālē, ģērbtuvēs neatrodas! Drīkst uzturēties kāpņu telpā, uz krēsliem.

Visas atstātās/nozaudētās mantas tiek uzgalbātas 2 nedēļas. Studija neuzņemas atbildību par nozaudētajām lietām.

AKROBĀTIKAS NODARBĪBAS

Dejotājas nodarbības sākumā tiek informētas par to, ko nodarbības laikā drīkst un ko nedrīkst darīt, katras pašas dejotājas gan uzdevums, gan atbildība ir dzirdēt noteikumus un tos ievērot.

Dejotāja drīkst izpildīt akrobātikas elementu tikai tad, kad trenere ir devusi komandu to darīt, viņai ir vieta, kur elementu izpildīt (iepriekšējā dejotāja jau ir izpildījusi) un trenere redz, ko dejotājas dara, lai nepieciešamības gadījumā var palīdzēt.

Ne trenere, ne studija neuzņemas atbildību gadījumos, ja dejotāja gūst traumu brīdī, kad dejotāja neievēro noteikumus, uzvedas neatbilstoši.

STUDIJAS TELPAS

Treneres ļoti rūpīgi seko līdzi tam, lai telpas vienmēr būtu kārtīgas un dejotājas neradītu nekārtību.

Treneru uzdevums NAV visu aiz dejotājām savākt, bet gan informēt un atgādināt, ka pašai aiz sevis ir jāsakārto. Ja pieķer kādu radot nekārtību, tad dejotājai tiek aizrādīts un aicināts pašai visu sakopt.

Ielas apavi ir jāatstāj pie ieejas, zālē drīkst iet tikai ar maiņas sporta apaviem.

Trenere var pirms nodarbības vai tās laikā lūgt dejotājām parādīt apavu zoles. Ja kāda dejotāja neievēro noteikumus un pēc viņas uz grīdas ir palikušas smiltis, tad viņai pašai pēc nodarbības ir ar putekļu sūcēju jāizsūc zāle, lai nākamajai grupai zāle būtu tīra.

Ja sanācis nodarīt tīšus vai netīšus bojājumus studijas inventāram vai telpām, tad par to uzreiz jāziņo grupas vadītājai. Studija sazinās ar vecākiem, ja dejotāja ir radījusi telpām zaudējumus.

NEDRĪKST – kāpt uz palodzēm, ar pirkstiem aiztikt/ķēpāt spoguļus, logus, sēdēt pie atvērta loga, kārties ārā pa logu, sēdēt uz radiatoriem, vērt vaļā ģērbtuvē atvilktnes, ar apaviem smērēt sienas (izpildīt akrobātikas vai deju elementus pret sienu), aiztikt priekšmetus, kas nekādā ziņā nav saistīti ar nodarbībam, to norisi.

MAKSA

Par kalendārā mēneša nodarbībām jāsamaksā līdz tekošā mēneša 10. datumam. Ja nepieciešams cits termiņš, tad tas jānorāda līgumā.

Mēneša maksa visu sezonu ir nemainīga jeb 65EUR par mēnesi  (MINI grupā 45EUR).  Maksa nemainās, ja nodarbības tiek kavētas vai kāda nenotiek (nenotikušās tiek vienmēr atstrādātas). Papildnodarbības ir bezmaksas, šādi aizstājot ziemas brīvlaiku un svētku datumus.

Dejotājām ir iespēja apmeklēt arī meistarklases, vairums ir bezmaksas, bet dažām ir dalības maksa. Par meistarklašu datumiem un cenām iepriekš tiek brīdināts.

Ja dejotāja regulāri kavē apmaksas termiņu par to nebrīdinot vai nesamaksā nemaz, viņa (un vecāki) vispirms tiek brīdināti, bet nākamajā reizē dejotāja var tikt izslēgta no studijas.

Ja dejotāja kāda iemesla dēļ (skola, garāks ceļojums) uz mēnesi pārtrauc nodarbību apmeklēšanu, tad šim mēnesim piemērojama 50% maksa no standarta mēneša maksas jeb 32,50EUR (MINI grupā 22,50 EUR). Par šādu mēnesi jāziņo iepriekš, vismaz 2 nedeļas pirms plānotās pauzes no dejām.

ATLAIDES MAKSAI:

2 vai vairāk bērni no vienas ģimenes: 15EUR atlaide kopējai ikmēneša maksai;

Vienā maksājumā tiek samaksāts uzreiz par pusgadu: 15EUR atlaide kopējai pusgada maksai.

Atlaides nesummējas.

Mēneša maksu neietekmē slimības vai kāda cita iemesla dēļ kavēto nodarbību skaits!  Ja dejotāja slimības dēļ kavējusi vairākas nodarbības, tad sazinoties ar savas grupas vadītāju, viņai tiks piedāvāts pievienoties kādai citai grupai uz atsevišķām nodarbībām (lai atgūtu fizisko formu), papildu horeogrāfijas nodarbība ar savu treneri vai arī video apmācība. Katrs gadījums tiks izskatīts individuāli.

SOCIĀLĀ DZĪVE

Studija atbalsta dažādas publikācijas foto, video utt., kuras tiek ievietotas dejotāju privātajos profilos. Priecājamies par atsauci uz studiju. Bet, ja publicētais saturs neatbilst studijas mērķim (dejošana, treniņi, pasākumi, fotosesijas, video, sacensības), ir neglaimojošs, mulsinošs un rada nepareizu priekšstatu, dejotāja bez brīdinājuma tiek izslēgta no studijas, bez mēneša maksas atgriešanas.

Ja kāda no dejotājam izrāda klaju necieņu pret kādu citu dejotāju (ņirgāšanās, apcelšana) vai agresiju, tad tiek izslēgta no studijas bez mēneša maksas atgriešanas.

PASĀKUMI, SACENSĪBAS – KIDS/JUNIORES/ADULTS arī PRO

Tērpam, kas paredzēts pasākumiem, jābūt tīram, izgludinātam un bez defektiem. Tas pats attiecas arī uz apaviem.

Dejotājai/vecākiem pašai jāseko līdzi sava tērpa stāvoklim.

Veļai jābūt pielāgotai – lai tā nav redzama. Sezonas sākumā dejotājai jāiegādājas sev veļas komplekts miesas krāsā, vēlams bezvīļu.

Skatuvei domāto tērpu, aksesuārus un apavus ikdienā valkāt nedrīkst.

Matiem jābūt tīriem, sakoptiem. Ja paredzēta frizūra, tad tai jābūt akurātai. Make-up – kvalitatīvam  un atbilstošam grupas līmenim, pieredzei un prasībām.

Ja dejotāja ir sastāvā, kas uzstājas pasākumā, bet pirms tam nav apmeklējusi nodarbības, tad var tikt atskaitīta no sastāva, kas uzstājas konkrētajā pasākumā, par to lemj grupas trenere.

Ja dejotāja personīgu apstākļu dēļ nevar uzstāties pasākumā, par to jāziņo vismaz 2 nodarbības iepriekš.

Tērpus dejotāja pasākumam/sacensībām iegādājas katra pati – iepriekš kopīgi ar treneri un vadību vienojoties par to stilu, cenu. Sezonas laikā paredzēta 2 tērpu iegāde – viens pilns, otrs kā papildinājums. Kopā par tērpiem uz sezonu jārēķinās ar aptuveni 50 – 100 EUR + apavi. Apavi tiek iegādāti vieni uz visu sezonu, bieži vieni ir uz vairākām sezonām.

Ja dejotāja tērpu vai apavus aizņemas no kādas citas grupas dejotājas, tad nodod aizņemto lietu atpakaļ tieši rokās un tieši tādā pašā stāvoklī kā paņemot.

Uz pasākumu/sacensībām ir jāierodas norādītajā laikā, bez kavēšanas.

Uz pasākumiem nedrīkst būt rotaslietas, bižutērija, arī brilles! Vienīgais izņēmums ir mazi, neitrāli auskari un gredzeni, ja tie netraucē uzstāšanās, triku laikā.