karseji-adm

Dreamteam turpina augt, attīstīties, sasniegt mērķus ar katru savu jauno sezonu un arī šogad piedāvā vairākas deju grupas dažādiem vecumiem un pieredzes pakāpēm, tajā pašā laikā neaizmirstot par kopā būšanas sajūtu un atbalstu vienai otrai – kopā ne tikai strādājam un dejojam, bet arī izklaidējamies un svinam. 

Grupās visas sezonas laikā iespējams apgūt vairāku un dažādu stilu apvienojuma dejas, par pamatu ņemot karsējmeiteņu un meitenīga/sievišķīga virziena deju stilus, kā arī parādīt sevi, uzstājoties publikas priekšā un startējot sacensībās.

Labākās, mērķtiecīgākās studijas dejotājas tiek apvienotas pirmajā pamatsastāvā Showgroup vai otrajā – ADULTS PRO. Galvenās grupas regulāri uzstājas dažādos pasākumos un saņem dažādus studijas bonusus.

Ikvienai dejotājai tiek dota iespēja kļūt par mūsu ģimenes locekli un ļauties piedzīvojumiem, lielākām un mazākām skatuvēm, lai darītu to, kas sagādā vislielāko baudu un prieku – dejotu.

Papildus ir dažādas meistarklases un kopīgi svētki – iesvētības oktobrī, Ziemassvētku svinēšana decembrī, saliedēšanās pasākums februārī un atskaites koncerts pavasarī.

Studija ir LKSF - Latvijas Karsēju Sporta Federācijas - biedrs.

NODARBĪBU PLĀNS

DEJU NODARBĪBAS

 

Katra nodarbība sastāv no iesildīšanās, horeogrāfijas apguves un dejotāju snieguma uzlabošanas/labojumiem, neliela fizisko vingrinājumu kopuma un atsildīšanās tās noslēgumā, kuras laikā tiek stiepti muskuļi. Visām grupām nedēļā ir divas horeogrāfijas nodarbības.

FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA UN
STIEPŠANĀS

Dejotājām, nepieciešams uzturēt sevi spēcīgu un lokanu, lai veiksmīgāk spētu apgūt iecerēto horeogrāfiju, ķermenis būtu vesels un dejotāja justos labi! Tādēļ 2x mēnesī ir fiziskās sagatavotības un stiepšanās nodarbības – katrai grupai tā ir trešā nodarbība nedēļā. Puse no nodarbības tiek veltīta, lai iesildītos un vingrotu, otra puse – stiepšanās visam ķermenim, špagati. Tiek izmantoti arī yoga bloki.

AKROBĀTIKA

 

Deju šovos tiek izmantoti arī akrobātikas triki. Tādēļ papildus horeogrāfijas nodarbībām, 2x mēnesī ir akrobātikas  nodarbības. Nodarbībās meitenes apgūst pareizu tiltiņa, ritentiņa u.c. elementu izpildes tehniku, bet, kad pamati jau izdodas, tad ķeramies klāt arī dažādiem pārmetieniem un sarežģītākām, iespadīgākām lietām.

MEISTARKLASES

 

Sezonas laikā vairākkārt tiek rīkotas kopīgās studijas sestdienas, kad meitenēm brīvā un radošā gaisotnē ir iespēja apgūt ko jaunu, kārtīgi izdejoties vai izvingroties un iepazīt arī citu grupu dalībnieces. Šādās reizēs nereti uz studiju tiek aicināti arī viespasniedzēji, kuri savā jomā ir profesionāļi un palīdz arī mūsu dejotājām apgūt jaunas prasmes, kas svarīgas sacensībās, pasākumos – skatuves grims, frizūras, klasikas pamati, defile utt.

KĀPĒC TIEŠI DREAMTEAM?

Mūsu deju studija būs īstā vieta iesācējām un arī pieredzējušām dejotājām, kuras apzinās, ka, lai radītu kaut ko skaistu, ir nepieciešams ieguldīt regulāru un mērķtiecīgu darbu savā un grupas izaugsmē. Pašdisciplīna ir panākumu atslēga!

Lai varētu sasniegt galvu reibinošus  panākumus, svarīga ir arī komanda, ar kuru kopā pēc tiem tiecies. Savstarpējās attiecības un harmoniju turam augstā vērtībā! Katra dejotāja pati par sevi tik atšķirīga, bet visām viens mērķis un kopīga sirdslieta – deja.

Svarīgas ir detaļas, jo tās veido kopainu! Regulāri domājam par jauniem, oriģināliem, skaistiem risinājumiem kā izcelties pūlī un atšķirties. Mūsu studijas meitenēm ļoti patīk būt uzmanības centrā un rūpēties par savu vizuālo tēlu.

VIDEO

Mūsu studijas meitenēm ir iespēja regulāri piedalīties video filmēšanās! Ir gan lielie projekti, gan mazāki un arī solo video, kas palīdz iepazīt sevi no pavisam citas puses, artbrīvot satraukumu kameras priekšā, censties vēl vairāk – lai gala rezultāts pašu iepriecina! Sezonas garumā filmējam visas grupas un visdažādākajos veidos.

PROFESIONĀLĀ PIEREDZE

Studijas nu jau gandrīz 8 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā Pamatsastāva dejotāju sastāvs sevi pierādījušas kā konkurētspējīgas karsējmeitenes lielākajos Latvijas sporta pasākumos un maratonos, kā arī Eiropas Čempionātos pludmales volejbolā U22 un basketbolā U18, sešus gadus pēc kārtas esam arī Latvian Drift pasākumu promo/dejotās, četrus gadus ERGO Open pludmales volejbola karsējmeitenes gan arī kā arī uzstājušās simtiem dažāda tipa privātos korporatīvajos pasākumos ar saviem deju šoviem. Mūsu meitenes ir arī FC Petrow un HK Dinamo karsējmeitenes jau vairākas sezonas. Dejotājas 2018. gadā piedalījās arī KHL World Games hokeja spēlēs Šveicē un priecēja skatītājus ar deju priekšnesumu uz ledus. 

Savukārt bērnu grupas tiek gatavotas startam dažādās sacensībās Latvijā un ārpus tās, un iesaistītas dažādos projektos, piemēram, 2019. gadā mazāko dejotāju grupa uzstājās ar deju uz ledus kopā ar pamatsastāvu Dinamo pirmssvētku spēles laikā. Studijas otrā grupa uzstājas kā karsējmeitenes, piemēram, VEF Skolu superlīgā. 

 

Pasākumu saraksts, kuros esam piedalījušās, ir ļoti garš, bet īpaši atmiņā palikuši:

 • EuroFloorball Cup 2017 Arena 

 • Cross Rīga
 • We Run Riga
 • Promo – ArenaCross Baltic Latvijas posmā 2015
 •  Svēršanās promo pasākums Klondaika Milžu cīņas
 • Karsējmeitenes Lattelecom Riga Marathon 2017
 • iPhone 7 prezentācija veikalā Capital Riga Plaza
 • Banku kausa finālā 2017
 • Audi Megameet 2017 dejotājas
 • Gumball 3000 promo meitenes
 • 4 Nāciju Kausā vīriešiem florbolā, spēlē Latvija – Vācija
 • PČ florbolā kvalifikācijas turnīrā sievietēm
 • Spice Street Style party ar Holi
 • Eiropas Čempionāts pludmales volejbolā U22 
 • Eiropas Čempionāts basketbolā U18