karseji-adm

Studija ir LKSF - Latvijas Karsēju Sporta Federācijas - biedrs.

Deju studija Dreamteam ar katru savu jauno sezonu turpina sasniegt mērķus un arī šogad piedāvā vairākas deju grupas dažādiem vecumiem un pieredzes pakāpēm, tajā pašā laikā neaizmirstot par kopā būšanas sajūtu un atbalstu vienai otrai – kopā ne tikai strādājam un dejojam, bet arī izklaidējamies un svinam. 

Grupās visas sezonas laikā iespējams apgūt vairāku un dažādu stilu apvienojuma dejas, par pamatu ņemot karsējmeiteņu un skatuves šova deju stilus, kā arī parādīt sevi, uzstājoties publikas priekšā un startējot sacensībās.

Labākās, mērķtiecīgākās studijas dejotājas tiek apvienotas pirmajā pamatsastāvā Showgroup vai otrajā – ADULTS SHOW. Galvenās grupas regulāri uzstājas dažādos pasākumos un saņem dažādus studijas bonusus. Labākās jaunās dejotājas KIDS un JUNIORU vecumos pievienojas PRO grupām un arī sāk savu dejotājas ceļu uz skatuves – ne tikai sacensībās, bet arī dažādos pasākumos.

Ikvienai dejotājai tiek dota iespēja kļūt par mūsu ģimenes locekli un ļauties piedzīvojumiem, lielākām un mazākām skatuvēm, lai darītu to, kas sagādā vislielāko baudu un prieku – dejotu.

Mūsu studijā ir arī vairākas kopīgas tradīcijas jeb kopā sanākšanas reizes  – iesvētības oktobrī, saliedēšanās pasākums martā un atskaites koncerts pavasarī.

NODARBĪBU PLĀNS

DEJU NODARBĪBAS

 

Katra nodarbība sastāv no iesildīšanās, horeogrāfijas apguves un dejotāju snieguma uzlabošanas/labojumiem, neliela fizisko vingrinājumu kopuma un atsildīšanās tās noslēgumā, kuras laikā tiek stiepti muskuļi. Visām grupām nedēļā ir divas horeogrāfijas nodarbības.

FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA UN
STIEPŠANĀS

Dejotājām, nepieciešams uzturēt sevi spēcīgu un lokanu, lai veiksmīgāk spētu apgūt iecerēto horeogrāfiju, ķermenis būtu spēcīgs un dejotāja justos labi! Tādēļ 2x mēnesī ir fiziskās sagatavotības un stiepšanās nodarbības – katrai grupai tā ir trešā nodarbība nedēļā. Puse no nodarbības tiek veltīta, lai iesildītos un vingrotu, otra puse – stiepšanās visam ķermenim, špagati. Tiek izmantoti arī yoga bloki.

AKROBĀTIKA

 

Deju šovos tiek izmantoti arī akrobātikas triki. Tādēļ papildus horeogrāfijas nodarbībām, 2x mēnesī ir akrobātikas nodarbības. Nodarbībās meitenes apgūst pareizu tiltiņa, ritentiņa u.c. elementu izpildes tehniku, bet, kad pamati jau izdodas, tad ķeramies klāt arī dažādiem pārmetieniem un sarežģītākām, iespadīgākām lietām.

MEISTARKLASES

 

Sezonas laikā vairākkārt tiek rīkotas kopīgās meistarklases, kad meitenēm brīvā un radošā gaisotnē ir iespēja apgūt ko jaunu, kārtīgi izdejoties vai izvingroties un iepazīt arī citu grupu dalībnieces. Šādās reizēs nereti uz studiju tiek aicināti arī viespasniedzēji, kuri savā jomā ir profesionāļi un palīdz arī mūsu dejotājām apgūt jaunas prasmes, kas svarīgas sacensībās, pasākumos – skatuves grims, frizūras, klasikas pamati, defile utt.

KĀPĒC TIEŠI DREAMTEAM?

Mūsu deju studija būs īstā vieta iesācējām un arī pieredzējušām dejotājām, kuras apzinās, ka, lai radītu kaut ko skaistu, ir nepieciešams ieguldīt regulāru un mērķtiecīgu darbu savā un grupas izaugsmē. Pašdisciplīna ir panākumu atslēga, bet pozitīva, motivēta vide palīdz ātrāk sasniegt kāroto!

Lai varētu sasniegt galvu reibinošus  panākumus, svarīga ir arī komanda, ar kuru kopā pēc tiem tiecies. Savstarpējās attiecības un harmoniju turam augstā vērtībā! Katra dejotāja pati par sevi tik atšķirīga, bet visām viens mērķis un kopīga sirdslieta – deja.

Svarīgas ir detaļas, jo tās veido kopainu! Regulāri domājam par jauniem, oriģināliem, skaistiem risinājumiem kā izcelties pūlī un atšķirties. Mūsu studijas meitenēm ļoti patīk būt uzmanības centrā un rūpēties par savu vizuālo tēlu.

VIDEO

Mūsu studijas meitenēm ir iespēja regulāri piedalīties video filmēšanās! Ir gan lielie projekti, gan mazāki un arī solo video, kas palīdz iepazīt sevi no pavisam citas puses, atbrīvot satraukumu kameras priekšā, censties vēl vairāk – lai gala rezultāts pašu iepriecina! Sezonas garumā filmējam visas grupas un visdažādākajos veidos.

KO MĒS DARĀM?

Mūsu dejotājas ir sevi pierādījušas kā konkurētspējīgas karsējmeitenes lielākajos Latvijas sporta pasākumos un maratonos, kā arī Eiropas Čempionātos pludmales volejbolā U22 un basketbolā U18, septiņus gadus pēc kārtas esam arī Latvian Drift pasākumu promo/dejotās, piecus gadus ERGO Open (šogad DEPO Open) pludmales volejbola karsējmeitenes gan arī kā arī uzstājušās simtiem dažāda tipa privātos korporatīvajos pasākumos ar saviem deju šoviem. Mūsu meitenes ir bijušas arī FC Petrow un HK Dinamo karsējmeitenes. Dejotājas 2018. gadā piedalījās arī KHL World Games hokeja spēlēs Šveicē un priecēja skatītājus ar deju priekšnesumu uz ledus. Sadarbojamies ar LHF un mājas spēlēs atbalstām Latvijas hokeja izlasi cīņā uz panākumiem. Esam bieži viesi arī dažādos privātos pasākumos, kur karsēju pušķi jānomaina pret spārniem un kurpītēm.

Savukārt bērnu grupas tiek gatavotas startam dažādās sacensībās Latvijā un ārpus tās, un iesaistītas aizraujošos projektos ar mūsu ikgadējiem sadarbības partneriem. Arī iepriekšējā 21/22 sezonā KIDS PRO meitenes iepriecināja skatītājus Māmiņas dienā ar priekšnesumu Latvijas hokeja valstsvienības pārbaudes spēlē pret Kazahstānu, bet JUNIORES PRO karsēja spēles un arī izdejoja savu karsēju programmu Elvi florbola līgas Superfinālā. Nevienu sezonu neiztiekam bez piedzīvojumiem un mazākiem vai lielākiem panākumiem uz deju grīdas. Mūsu meitenēm, neatkarīgi no vecuma, ir aktīva skatuves dzīve un skatītāju, atbalstītāju pilnas tribīnes. 🙂