Mūsu žilbinošie dejotāju priekšnesumi padarīs baudāmāku jebkāda tipa pasākumu! Dejojam gan košas, ātras, gan lēnas un emocijām piepildītas deju horeogrāfijas mūsdienu/šovu stilā, karsējam sporta pasākumus un uzstājamies ar karsējmeiteņu programmu, tajā ietverot arī dažādus akrobātikas elementus un… mūsu spožums un elegance – LED!

Mums ir liela garderobe ar tērpiem, kurā var atrast dažādu stilu, krāsu tērpus, aksesuārus un rotas. Savukārt dejotājas ir apguvušas make-up apmācību, prot izveidot kvalitatīvu frizūru, bet gadiem krātā pieredze iemācījusi ikvienu pasākumu uztvert ar tam nepieciešamo cieņu un atbildību. Piedāvājam gan gatavas šovprogrammas, gan varam izveidot tieši to, kas ir pasākuma organizatora izsapņotā vīzija.

Skaistākais un spožākais no mūsu piedāvājumiem ir LED, par to sīkāk šeit.

MEISTARKLASES

Piedalāmies vai organizējam meistarklases – karsējmeiteņu, mūsdienu dejas horeogrāfijas vai hoopdance (dejas ar riņķiem) stilos + karsēju cēlieni/triki!

Meistarklases garums no 30 min, iespējams kombinēt arī ar deju grupas paraugdemonstrējumiem. Izbraucam uz meistarklasēm visā Latvijā, kā arī uzņemam pie sevis zālē! 

Cenas atkarīgas no meistarklases garuma, plāna un atrašanās vietas.

IMG-5852

Lai pieteiktu savu pasākumu sadarbībai, noskaidrotu datuma pieejamību un cenas, lūgums ar mums sazināties pa tel. 26394221 (Elīna) vai rakstīt uz dreamteam.dance.lv@gmail.com