KARSĒJMEITENES

Karsējmeiteņu – jaudīgas un uzlādējošas horeogrāfijas, kurās ietverti arī triki, stunti un špagati. Enerģiska karsēšana un promo, atbalsts sporta pasākumos/spēlēs, tuneļi pirms spēles un iespējama dalība apbalvošanas ceremonijās. 

Dejas garums no 45 – 55sek. (spēles formāts) līdz 2:30 – 3:00 min. Dejotāju skaits grupā: 4-8. Dejojam ne tikai uz grīdas, bet arī smiltīs.

MŪSU DEJOTĀJAS ARĪ DEPO OPEN UN RIGA FUTSAL CLUB 2023/2024 ATBALSTĪTĀJAS!

JAUNĀ PAAUDZE

Mūsu studijā aug lieliskas jaunās dejotājas – no PRO grupām! Arī Kids un Junioru vecumu grupās piedāvājam deju priekšnesumus pasākumiem, kur tieši šis vecums un tēls būtu atbilstošs. Meitenēm jau ir uzstāšanās pieredze un viss nepieciešamais, lai varētu priecēt skatītājus ar skaistu, enerģisku deju šovu!

MEISTARKLASES

Piedalāmies vai organizējam meistarklases – karsējmeiteņu, mūsdienu dejas horeogrāfijas vai hoopdance (dejas ar riņķiem) stilos + karsēju cēlieni/triki!

Meistarklases garums no 30 min, iespējams kombinēt arī ar deju grupas paraugdemonstrējumiem. Izbraucam uz meistarklasēm visā Latvijā, kā arī uzņemam pie sevis zālē! 

Lai pieteiktu savu pasākumu sadarbībai, noskaidrotu datuma pieejamību un cenas, lūgums ar mums sazināties pa tel. 26394221 (Elīna) vai rakstīt uz dreamteam.dance.lv@gmail.com