DEJOTĀJU UZŅEMŠANA 2024. GADĀ

SĀC DEJOT MARTĀ!

Šobrīd uzņemšana norisinās tikai divās no mūsu grupām! Nākamā uzņemšana ne ātrāk kā vasarā. 🙂

KĀ PIEVIENOTIES?

1. IZVĒLIES KĀDU NO MŪSU GRUPĀM, KURĀS NOTIEK UZŅEMŠANA:

CONTEMPORARY BEGINNERS (2008-2012)

Beidzot arī pie mums vari dejot šajā – laikmetīgajā – deju stilā! Tiek veidota pavisam jauna grupa, dejotājām BEZ priekšzināšanām un no 12 gadu vecuma. Grupā meitenes apgūs laikmetīgā stila horeogrāfijas, gatavos deju priekšnesumus skatuvei.  Nodarbības 2x nedēļā. Pieteikšanās anketa atrodama šīs lapas apakšdaļā.

LĪMENIS: nav iepriekšēja dejošanas pieredze 

MĒRĶI: apgūt dažādas horeogrāfijas, izkopt plastiku, stāju, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību.  Būs iespēja filmēties deju video un piedalīties sacensībās, uzstāties studijas pasākumā. 

IKMĒNEŠA MAKSA: 75EUR

NODARBĪBAS NOTIEK: P;T. 19:15-20:15 / SARKANĀ ZĀLE

OPEN (no 2007.g.)

Kāpēc Open? – Jo šī grupa ir domāta ikvienai, kura ir gatava mācīties, augt, attīstīties un arī pati iesaistīties ar savām vēlmēm, idejām sezonas plānu veidošanā. Dejosim gan lēnās un sievišķīgās dejas uz papēžiem, gan ātrās un enerģiski spēcīgās horeogrāfijas. Grupa derēs, ja vēlies sākt dejot un vēlāk nokļūt PRO grupā, gan arī tad, ja dejosi tikai sev, pašapziņai un spoguļattēlam un.. skaistam video, jo sezonas mērķis ir katra pusgada noslēgumā visu apgūto atspoguļot skaistā video projektā. Protams, paralēli lielajiem video projektiem tiks gatavoti arī mazāki – lai vari vērot savu progresu dienu no dienas, motivēt sevi un grupas biedres, kā arī – lai treniņu process interesantāks. 🙂 Katras nodarbības laikā arī nedaudz vingrosim un beigās izstiepsimies. Nodarbības 2x nedēļā. Pieteikšanās anketa atrodama šīs lapas apakšdaļā.

LĪMENIS: iesācēja/ar pieredzi, gan iesācējām, gan dejotājām, kuras kādreiz jau ir dejojušas vai arī dejo šobrīd. Nodarbībās horeogrāfija nereti tiek veidota divos līmeņos, lai pa spēkam iesācējām, bet arī pieredzējušām dejotājām joprojām interesanti. 

VECUMS: 16+ (pie mums dejo arī 30+, vecums ir tikai skaitlis ;))

IKMĒNEŠA MAKSA: 75EUR

NODARBĪBAS NOTIEK: O;C. 20:40-21:40 / SARKANĀ ZĀLE

2. IEPAZĪSTIES AR GRAFIKU

3. PIESAKIES AIZPILDOT ANKETU