JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Lai padarītu jauno dejotgribētāju pievienošanos mūsu studijai pēc iespējas patīkamāku un vieglāku, esam sagatavojuši atbildes uz iespējamiem jautājumiem! Ja joprojām kaut kas ir neskaidrs, raksti uz dreamteam.dance.lv@gmail.com! 😉

Kā lai es zinu, kura grupa man ir piemērota?

Ja esi iesācēja, tad viss ir diezgan skaidrs, atliek izvēlēties tikai savam vecumam atbilstošu grupu. Bet, ja esi iepriekš jau dejojusi un svārsties starp Iesācējām un Pieredzi vai arī esi Junioru vecumā, bet dejo Pieredzes līmenī, tad piesakies uz zemāka līmeņa/vecuma grupu un pirmo 2-4 nedēļu laikā kopīgi nolemsim, kura grupa Tev būs vispiemērotākā. Ja vēlies pievienoties Pieredze CHEER, tad droši to vari darīt, bet ņem vērā, ka mēneša sākumā būs neliela atlase uz sastāvu.

Kādos deju stilos dejo mūsu studijā?

Mēs esam sirdī karsējmeitenes! 🙂 Bet veidojam arī dažādus deju šovus Show mix (īpašā tematikā veidoti deju šovi ar speciāli gatavotiem tērpiem) stilā un ir dejas, kas tiek dejotas uz papēžiem. Ne vienmēr viss, ko radām ir izteikti sievišķīgs, dažreiz dejas ir ātrākas un agresīvākas, dejojam arī izmantojot jazz, hip-hop, contemporary elementus, bet jā, kopumā uzskatām sevi par ļoti sievišķīgu deju studiju. 

Cik bieži ir nodarbības un kāda ir mēneša maksa?

Nodarbību skaits atkarīgs no grupas, MINI, KIDS un HOBBY ir 2x nedēļā, pārējām grupām 3x. Ja dejo 2x, tad mēneša maksa ir 50 EUR, ja 3x, tad 55 EUR. 

Samaksas termiņš – pilna vai daļēja (vismaz 10 EUR) samaksa līdz tekošā mēneša 10. datumam. Pārējo summu samaksājot līdz mēneša beigām.

Vai ir kādi īpaši noteikumi?

Katra dejotāja, kura pievienojas studijai (sākot ar 2019. gada janvāri), noslēdz ar studiju līgumu, šādi apliecinot, ka ir iepazinusies ar iekšējās kārtības noteikumiem un maksāšanas kārtību.