LED SHOW

Gaismas, kustība, dinamiskums, dejotāju plastiskums, krāšņi un īpaši tērpi! Tās ir sievišķīgas un šarmantas horeogrāfijas, kas izskatās interesanti un iespaidīgi gan zālē, gan naksnīgos brīvdabas pasākumos. 

Ir pieejamas divas šovprogrammas:

  • Silver show – klasiska, romantiska, šarma piepildīta programma, lieliski iederas ballēs un smalkos pasākumos. Tērpi ir baltos un sudraba toņos, ar mirdzumiem un akmeņiem. Dejojam ar LED spārniem un vēdekļiem auksti baltos toņos, LED riņķiem dažādos toņos.
  • Neon show – neona toņi, spīdumi, bārkstis. Visas dejas ir košas, enerģiskas un derēs pasākumos, kur arī tematika ir saistīta ar košumu un kārtīgu ballīti – bet mūsu priekšnesumi netradicionālos latino ritmos radīs vēlamo noskaņu. Dejojam ar krāsainiem LED spārniem un riņķiem.

Priekšnesumu cena atkarīga no datuma, laika, vietas un programmas (dejotāju skaits, deju skaits) apjoma. Izbraucam uz pasākuma vietu arī ārpus Rīgas un Latvijas robežām. 

Lai uzzinātu sīkāk par piedāvājumu tieši Jūsu pasākumam – lūgums ar mums sazināties pa tel. 26394221 (Elīna) vai rakstīt uz dreamteam.dance.lv@gmail.com.

PERSONALIZĒTI DEJU ŠOVI

IMG-8080

Gatavojam deju šovu/uzvedumus īpašā, Jūsu izvēlētā stilā un tematikā! Veidojam arī teatrālus priekšnesumus, ar iejušanos kādā konkrētā tēlā. Dejai iespējams piešķirt kādu odziņu – dejojam ar karogiem, dūmu svecēm, nūjām, lentēm, vēdekļiem, bumbām un citiem atribūtiem. Mums ir plašs tērpu un aksesuāru klāsts, ko regulāri papildinām ar jauniem. Varam sagatavot, uzšūt tematiskos tērpus tieši Jūsu pasākumam. Nodrošinām dejotājas ar make-up un frizūru.

KARSĒJMEITENES

IMG_3116

Karsējmeiteņu – enerģiskas un uzlādējošas horeogrāfijas, kuros ietverti triki, stunti un špagati. Karsēšana un promo, atbalsts sporta pasākumos/spēlēs. Dejas garums no 55 sek. (spēles formāts) līdz 2:30 – 3:00 min. Dejotāju skaits grupā: 4-10. Mums ir sagatavota sava deju programma (vismaz 5 karsējmeiteņu dejas ~1 min garumā, 2-3 deju šovi 2-4 min garumā), ko iespējams pielāgot pasākuma formātam, vai arī varam sagatavot programmu, pēc pasākuma organizatora ieskatiem.

PROMO

56830154_2043455942432570_6936018067281412096_n

Viesu sagaidīšana, fotografēšanās pie foto sienas, brošūru u.c. materiālu/dāvanu dalīšana un žilbinošs smaids ikvienam! Nodrošinām dejotājas ar make-up un frizūru. Komunikācija LV, ENG, RU valodās.

GO-GO

IMG-1149

Koši, enerģiski un fascinējoši Go-Go deju priekšnesumi pieredzējušu dejotāju izpildījumā. Vizuāli baudāms un tajā pašā laikā saturīgs un kvalitatīvs sniegums Jūsu ballītei visas nakts garumā.

MEISTARKLASES

Piedalāmies vai organizējam meistarklases – karsējmeiteņu, mūsdienu dejas horeogrāfijas vai hoopdance (dejas ar riņķiem) stilos!

Meistarklases garums no 30 min, iespējams kombinēt arī ar deju grupas paraugdemonstrējumiem. Izbraucam uz meistarklasēm visā Latvijā! Cenas atkarīgas no meistarklases garuma, plāna un atrašanās vietas.

IMG-5852

Lai pieteiktu savu pasākumu sadarbībai, noskaidrotu datuma pieejamību un cenas, lūgums ar mums sazināties pa tel. 26394221 (Elīna) vai rakstīt uz dreamteam.dance.lv@gmail.com