Gaismas, kustība, dinamiskums, dejotāju plastiskums, krāšņi un īpaši tērpi! Tās ir sievišķīgas un šarmantas horeogrāfijas, kas izskatās interesanti un iespaidīgi gan zālē, gan naksnīgos brīvdabas pasākumos. 

Katra deja ir kā stāsts, ar savu noskaņu, tempu un sajūtām, ko sniedz skatītājam. Katram priekšnesumam ir arī savs tērps un tēls. Mūzikas izvēle ir dažāda, lai katrs priekšnesums krasi atšķirtos viens no otra. Programmā ietilpst dažādas dejas – gan lēnas un svinīgas, gan pavisam ātras un enerģiskas.

Dejojam gan ar LED smart riņķiem, gan LED spārniem.

DEJU ŠOVI

IMG-8080

Gatavojam deju šovu/uzvedumus īpašā, Jūsu izvēlētā stilā un tematikā! Veidojam arī teatrālus priekšnesumus, ar iejušanos kādā konkrētā tēlā. Dejai iespējams piešķirt kādu odziņu – dejojam ar karogiem, dūmu svecēm, nūjām, lentēm, vēdekļiem, bumbām un citiem atribūtiem. Mums ir plašs tērpu un aksesuāru klāsts, ko regulāri papildinām ar jauniem. Varam sagatavot, uzšūt tematiskos tērpus tieši Jūsu pasākumam. Nodrošinām dejotājas ar make-up un frizūru.

KARSĒJMEITENES

IMG_3116

Karsējmeiteņu – enerģiskas un uzlādējošas horeogrāfijas, kuros ietverti triki, stunti un špagati. Karsēšana un promo, atbalsts sporta pasākumos/spēlēs. Dejas garums no 55 sek. (spēles formāts) līdz 2:30 – 3:00 min. Dejotāju skaits grupā: 4-8.

PROMO

56830154_2043455942432570_6936018067281412096_n

Viesu sagaidīšana, fotografēšanās pie foto sienas, brošūru u.c. materiālu/dāvanu dalīšana un žilbinošs smaids ikvienam! Nodrošinām dejotājas ar make-up un frizūru. Komunikācija LV, ENG, RU valodās.

GO-GO

IMG-1149

Koši, enerģiski un fascinējoši Go-Go deju priekšnesumi pieredzējušu dejotāju izpildījumā. Vizuāli baudāms un tajā pašā laikā saturīgs un kvalitatīvs sniegums Jūsu ballītei visas nakts garumā.

MEISTARKLASES

Piedalāmies vai organizējam meistarklases – karsējmeiteņu, mūsdienu dejas horeogrāfijas vai hoopdance (dejas ar riņķiem) stilos + karsēju cēlieni/triki!

Meistarklases garums no 30 min, iespējams kombinēt arī ar deju grupas paraugdemonstrējumiem. Izbraucam uz meistarklasēm visā Latvijā! Cenas atkarīgas no meistarklases garuma, plāna un atrašanās vietas.

IMG-5852

Lai pieteiktu savu pasākumu sadarbībai, noskaidrotu datuma pieejamību un cenas, lūgums ar mums sazināties pa tel. 26394221 (Elīna) vai rakstīt uz dreamteam.dance.lv@gmail.com