SHOWGROUP ZELTA LIKUMI

NODARBĪBU APMEKLĒJUMS:

 1. Lai uzstātos pasākumos, mēnesī nevar kavēt vairāk kā 2 nodarbības! Izņēmumi var būt darbs, atsevišķas reizes, kad dodas ceļojumā vai ir slima – kavējumu ir jāspēj pamatot. Ja tiek iepriekšējā mēnesī kavēts par daudz (neatkarīgi no iemesla), tad nākamajā mēnesī uz pasākumiem ir kā rezerviste, jo ir nokavētas gatavošanās nodarbības. Kavējumi mēneša maksu nesamazina.
 2. Divas pēdējās nodarbības pirms pasākuma kavēt nedrīkst! To laikā tiek veidoti zīmējumi, atstrādāti sīkumi un nianses. Ja tiek kavēts bez nopietna un pierādāma iemesla, tad dejotājai var tikt uzlikts liegums kādu laiku uzstāties pasākumos.
 3. Ja plānots ceļojums vai kāda cita aktivitāte, kas traucē apmeklēt nodarbības, par to laicīgi (vismaz nedēļu) iepriekš jāziņo grupas vadītajai.
 4. Visas papildu nodarbības ir jāapmeklē 100% (par tām netiek piemērota papildu maksa ikmēneša maksai).

SAMAKSA PAR PASĀKUMIEM:

 1. Ja par pasākumu ir paredzēts honorārs, tad dejotājai to jāsaņem saskaņā ar vienošanos vai līgumu, kas noslēgts ar sadarbības partneri – standarta gadījumos mēnesi pēc pasākuma. Ja par uzstāšanos paredzēta dāvana (kas nav nauda), tā jāsaņem uzreiz pēc pasākuma, tajā pašā dienā. Ja klients ar maksājumu kavējas, dejotājas tiek brīdinātas.
 2. Ar savu honorāru dejotājai ir iespējams segt mēneša nodarbību maksu pilnā vai daļējā apmērā, tērpu izmaksas.
 3. Uz pasākumu jāierodas noteiktajā laikā. Ja par pasākumu dejotājai pienākas honorārs, bet kavēšanas dēļ, var tikt ietekmēta uzstāšanās kvalitāte (nokavēts mēģinājums vai pati uzstāšanās, pasākuma sākums), studijas vadībai ir tiesības samazināt honorāru par 50% vai arī to neizsniegt vispār.
 4. Ja frizūra un make-up neatbilst studijas kvalitātes prasībām, honorārs par pasākumu var tikt samazināts vai arī dejotāja vairs netiek iekļauta pasākuma sastāvā. Dejotājas vienmēr pirms pasākuma ir informētas par prasībām.
 5. Ja uz pasākumu netiek paņemts līdzi pilns tērps un kāda neaizstājama detaļa aizmirsta mājās, dejotājai var tikt samazināts honorārs par 50%.
 6. Ja dejotāja neierodas uz pasākumu par to nebrīdinot vai arī izdara to pēdējā brīdī (bez nopietna un pierādāma attaisnojuma), viņa tiek izslēgta no studijas.

TĒRPI:

 1. Tērpam vienmēr ir jābūt tīram, izgludinātam (ja konkrētajam tērpam tas nepieciešams), dejotājai ir pašai jāseko līdzi sava tērpa stāvoklim. Ja nepieciešams ko salabot, tas laicīgi jāpaziņo.
 2. Tērps ir jākopj saskaņā ar tā kopšanas instrukciju, šūtajiem tērpiem instrukcija vienmēr tiks nosūtīta.
 3. Svārkiem, kleitām un citiem apģērba gabaliem, kas burzās, uz pasākumu jābūt nogādātiem tikai un vienīgi uz pakaramā + tērpa somā, kas nelaiž cauri mitrumu. Tērpa somai jābūt kvalitatīvai, ar studijas logo, neder maisiņi vai plēves.
 4. Gadījumos, kad tērpi tiek iegādāti par studijas vai pasākumu organizatoru honorāru, tie paliek studijas īpašumā līdz brīdim, kad vairs netiek izmantoti uzstāšanās vajadzībām un pēc tam var tikt atdoti dejotājām personīgai lietošanai. Tērpi glabājas studijā.
 5. Skatuvei paredzētos tērpus, apavus, aksesuārus ikdienā, ārpus pasākumiem valkāt nedrīkst.
 6. Vizuālajam tēlam, tērpam, make-up ir jābūt saskaņā ar pasākuma organizatora un studijas prasībām.

PASĀKUMA NORISES VIETĀ:

 1. Pasākuma telpās jāuzvedas pieklājīgi, bez liekas bļaustīšanās un bravūras.
 2. Pasākuma teritorijā smēķēt aizliegts!
 3. Ja tiek piedāvātas uzkodas un dzērieni, tad tos drīkst pieņemt un nobaudīt. Alkoholu lietot nedrīkst!
 4. Ja rodas konfliktsituācija ar kādu apmeklētāju vai spēles/pasākumā iesaistīto personu, pēc tam jāziņo studijas vadībai vai gadījumos, ja tiek apdraudēta drošība – uzreiz jākontaktējas ar apsargu.
 5. Garderobes pēc spēles/pasākuma ir jānodod kārtīgas un visiem atkritumiem jābūt izmestiem miskastē.

KARSĒJMEITEŅU NOTEIKUMI:

 1. Karsējot – jābūt aktīvai, smaidīgai un ar staltu stāju.
 2. Savā starpā jāsarunājas pēc iespējas mazāk un tikai nepieciešamības gadījumā.
 3. Visām karsēju kustībām, kombinācijām jābūt sinhronām un vienotām, izpildītām ar 100% atdevi.
 4. Kombinācijas un to secību nosaka viena vai divas no karsējām – kuras atrodas/stāv pa vidu, priekšā (ja ir divas līnijas).
 5. Minūtes pārtraukumos uz laukuma un no tā ir jāuzskrien uzreiz pēc signāla, ātri jāieņem sava vieta. Nedrīkst jaukties un aizmirst vietu, kurā jāatrodas.
 6. Karsējām ir jāseko līdzi spēles gaitai un attiecīgi jāreaģē uz savas komandas panākumiem, laicīgi jāpamana, ja tiks izsludināts pārtraukums, kurā jādejo.
 7. Nedrīkst kavēt spēles, perioda sākumu. Pirms sākuma jāpārliecinās, vai ar izskatu viss ir kārtībā.
 8. Pirms spēles nepieciešams iesildīties, triku meitenēm/sastāvam – pēc iesildīšanās jāizpilda un jāizmēģina arī visi triki. Karsēju sastāvam jāizmēģina visas dejas. Priekšnesumam ir jābūt kvalitatīvam.

MAKE – UP/ĶERMENIS/MATI:

 • Sejai jābūt maksimāli nosegtai, lai nav redzama neviena ādas nepilnība un sārtums pēc dejošanas. Jāizmanto savam sejas tonim piemērots korektors. Jāizmanto modelēšanas kosmētika, bronzeris, sārtums, lai sejas grims izskatītos pabeigts un kvalitatīvs.
 • Jāizceļ uzacis.
 • Acīm ir jābūt kvalitatīvi uzkrāsotām un skatuvei piemērotām, tā, lai arī prožektoru gaismās var redzēt, ka ir grims un seja nepazūd. Toņu gamma vienmēr tiek atrunāta pirms konkrētā pasākuma.
 • Ja nepieciešams, jālīmē mākslīgās skropstas. Skropstas vienmēr tiek izmantotas uz video filmēšanām, drifta pasākumiem, korporatīvajos pasākumos.
 • Lūpas  visbiežāk tiek krāsotas uz vietas, kontūrai jābūt simetriskai un akurātai.
 • Skatuves grims NAV ikdienas grims.
 • Dejotājai pašai sevi jānodrošina ar – make-up bāzi, korektoru, tonālo krēmu, pūderi, modelētāju, izgaismotāju, bronzeri, vaigu sārtumu, standarta toņu acu ēnu paleti, acu laineri, uzacu ēnām/zīmuli, skropstu tušu, mākslīgajām skropstām. Nestandarta toņu acu ēnas, zīmuļi, spīdumi, akmeņi un lūpu krāsas vienmēr būs no studijas krājumiem.
 • Uz pasākumiem izmantojam paštonējošo kosmētiku (St. Moritz, Mii, Sienna u.c.) un klājam to pienācīgā daudzumā uz visa ķermeņa. Ja pasākumā jāvelk gaišs tērps, līdzeklis obligāti pirms tam jānoskalo. Paštonējošā kosmētika, jo īpaši ziemā, nevar būt vienkāršs losjons ar bronzeri.
 • Ja paredzēta frizūra – lokas, tad tām jābūt kvalitatīvām, noturīgām un jāizskatās perfekti. Ja aste, tad ar ideāli noķemmētiem matiem, kas nopūsti ar laku. Ja taisniem – tad nevis dabīgi izžuvušiem, bet iztaisnotiem.
 • Dejotājai sevi jānodrošina ar – profesionālas noturības matu laku, neredzama toņa matu gumijām un sprādzītēm, matu taisnotāju, lokotāju – burkānu.
 • Nekad un nekādos apstākļos nevar būt redzama apakšveļa, tai jābūt nemanāmai un atbilstošā tonī. Vienīgais izņēmums ir gadījumi, kad krūšturis ir tērpa sastāvdaļa (tiek atrunāts atsevišķi);
 • Dejotājai arī ikdienā ir jārūpējas par savu vizuālo izskatu, figūru, matu stāvokli, jāievēro visi statusam atbilstošie pamatnoteikumi (higiēna, bez liekā apmatojuma, kvaltatīvs matu krāsojums utt.).;
 • Dejotājai ir jāņem vērā, ka atsevišķi pasākumu organizatori var nevēlēties savā pasākumā redzēt nestandarta dejotājas, piemēram, ar izteikti redzamiem tetovējumiem, ar pārāk košu manikīru vai nedabīgu matu krāsu.

KĀ UZ PASĀKUMU IR JĀIZSKATĀS ACU MAKE-UP? STANDARTA SITUĀCIJĀ – JA NAV PAREDZĒTS CITĀDĀK

KĀ UZ PASĀKUMU IR JĀIZSKATĀS FRIZŪRĀM?