Dreamteam pārgājiens August 02, 2022-15

ELĪNA

STUDIJAS ĪPAŠNIECE, VADĪTĀJA, HOREOGRĀFE

Koordinē studijas iekšējos un ārējos pasākumus, aktivitātes, atbild par sadarbību ar pasākumu organizatoriem un studijas tēlu. SHOWGROUP vadītāja.

Pati dejot es sāku sākumskolā, scenārijs klasisks – tautas dejas, pēc tam kas jau mūsdienīgāks, bet visam pa vidu arī mana aizraušanās arī salīdzinoši neierasto deju stilu hoopdance (dejas ar riņķiem). Sākumā šķita pat nereāli, kā sportisko it kā dejošanu, kas izskatās pēc vingrošanas, pārvērst par ko sievišķīgu, intriģējošu un izveidot veselu šovu. Laikam un tehnoloģijām attīstoties, mana senā vidusskolas vēlme atgriezās un tagad esam izaugušas līdz līmenim, kad varam veidot pat veselas šovprogrammas. Viss šajā jomā apgūts pilnīgi pašrocīgi, ar ieteikumiem, viedokļiem, bet bez cilvēka, kurš priekšā parādītu kā lietas pareizi ir jādara, jo gluži vienkārši tāda trenera tolaik šeit nebija. Protams, tas nav vienīgais, ar ko varu lepoties, jo arī mūsu sasniegumi Latvijas karsēju zīmē nav mazi, pabūts ir daudz kur un atbalstīti visdažādākie sporta veidi.  Ja atgriežamies 10 gadu senā pagātnē, kad tapa mana dullā, ģeniālā doma par savu deju studiju un KĀPĒC, tad atbilde ir pat ļoti loģiska – pati biju īslaicīgi padejojusi vairākās tā brīža gan top, gan ne tik pazīstamās studijās un man ļoti pietrūka sadarbība starp treneri un savu KOMANDU, draudzīgas attiecības un ģimeniskā atmosfēra. Es vēlējos izveidot gan vizuāli pievilcīgu vidi, gan draudzīgu kolektīvu, kurā justies brīvi un ērti. Tad es vēl neapjautu, ka tas prasīs tik daudz gadus, bet šobrīd jau varu teikt, ka kaut kas mums tur jau ir un vēl priekšā daudz skaistu mirkļu.

 

Dreamteam pārgājiens August 02, 2022-7

VIKTORIJA

TRENERE, HOREOGRĀFE

Ikdienā rūpējas par KIDS PRO, JUNIORES PRO, ADULTS OPEN grupu izaugsmi un labsajūtu! Šovgrupas dejotāja.

Dejoju tik ilgi, cik vien sevi atceros. Pats sākums, protams, pavisam maziņai mājas koncertos, vēlāk gan dažādās deju studijās, gan tautas deju kolektīvā, taču savu īsto vietu atradu 2017. gadā šeit – Dreamteam. Mana pieeja, strādājot ar dažāda vecuma dejotājām, vienmēr ir ļoti līdzīga – spēja empatizēt un sadraudzēties ar meitenēm ne tikai treniņos zālē, bet arī ikdienišķās situācijās, palīdz “noķert” to mood’u, kas dāmām attiecīgajā vecumā un dzīves mirklī ir aktuāls. Spēja iejusties dejotāju ādā, sniedz iespēju horeogrāfiju radīt baudāmu un katrai individuāli no sirds izdejojamu, kā arī treniņu procesu patīkamāku un pat nedaudz izklaidējošu. Lai gan grupa ir kā viens liels veselums, tomēr svarīga ir ne tikai kopīgā sajūta, bet arī katras dejotājas individuālās spējas, labsajūta, attieksme un pienesums. Paralēli darbam studijā esmu arī studente Rīgas Stradiņu universitātē, kur studēju Ergoterapiju. Šīs zināšanas noteikti uzlabo manu kā treneres kvalitāti, jo deja nav tikai tas, ko mēs varam redzēt no ārpuses. Dejas pamatā liela nozīme ir cilvēka anatomijai, fizioloģijai, kā arī psiholoģijai un grupas darbam, saliedētībai. Labs dejotājs ir tas, kurš spēj mijiedarboties ar mūziku, sevi un vidi sev apkārt, taču labs treneris un pedagogs ir tas, kurš spēj šo visu pats, kā arī palīdz un iemāca spēt to saviem audzēkņiem.

Dreamteam pārgājiens August 02, 2022-27

KATRĪNA

TRENERE, HOREOGRĀFE

Ikdienā rūpējas par MINI, KIDS grupu izaugsmi un labsajūtu! Šovgrupas dejotāja.

Visu savu dzīvi esmu dejojusi, visdažādākos deju stilus, sākot no tautas dejām, baleta līdz hip-hop un tagad arī šova dejas. Kā arī esmu pabeigusi Krimuldas mūzikas un mākslas skolas deju nodaļu. Ir pieredze uzstāties gan Latvijā, gan ārzemēs, tā arī gan lielas publikas priekšā, gan nelielos privātos pasākumos. Pati šajā studijā kā dejotāja esmu trīs sezonas un kā trenerei šī būs otrā sezona. Ar pozitīvu skatījumu izlieku savas emocijas dejās un ar lielu prieku nododu savas prasmes  tālāk mūsu studijas mazajām dejotājām. Nevaru sagaidīt kādus piedzīvojumus nesīs jaunā sezona.

Dreamteam pārgājiens August 02, 2022-55

RUSLANA

TRENERE, HOREOGRĀFE

Ikdienā rūpējas par JUNIORES grupas izaugsmi un labsajūtu! Šovgrupas dejotāja.

,,Deja ir dvēseles apslēptā valoda”, iespējams daudzi šo ir dzirdējuši, bet vai saprot? Domāju, ka to pa īstam spēj tikai dejotājs ar pieredzi. Savus pirmos soļus dejā spēru pirms to varu atcerēties, bet sāku mācīties un gūt pieredzi jau sākumskolā. Kā jau visur, tās bija pārsvarā tautu dejas vai kas vienkārši jautrs un dejisks skolas pasākumiem. Augot man, auga arī mana interese pret citiem deju stiliem, tāpēc kādu laiku dejoju arī Hip-Hopu. Protams, dejas mājās pie spoguļa arī neviens neatcēla.  Bija arī neliela pauze, bet mainot savu dzīvesvietu, aizrautīgi sāku meklēt iespējas un tā, jau 5 gadus esmu šīs studijas dejotāja. Dažādas sacensības Latvijā un Lietuvā, sporta pasākumi, tādi kā hokejs,ar kuriem pat bija izdevība aizlidot uz Šveici, volejbols, drifts, pat ātrumlaivas,ko vispār nekad neiedomātos savienot ar deju priekšnesumiem. Ar šo visu esmu guvusi lielu pieredzi un tāpēc izlēmu ar to dalīties. Gadu atpakaļ sāku savu treneres pieredzi un kopā ar mani visu sezonu bija Juniores. Dejojām gan īsās dejas,ko pēc tam arī iemūžinājām, gan kaut ko sarežģītāku, ar ko piedalīties sacensībās un studijas koncertā. Uzskatu, ka arī jaunās dejotājas ar laiku spēj šo to iemācīt trenerei. Galvenais ir motivācija, neatlaidība, komandas gars un izbaudīt katru kustību.

Dreamteam pārgājiens August 02, 2022-30

DITA

TRENERE, HOREOGRĀFE

Akrobātikas nodarbību trenere. Ikdienā rūpējas par ADULTS SHOW grupas izaugsmi un labsajūtu! Šovgrupas dejotāja.

Dejas un sporta ceļš man ir ļoti garš un tas tikai turpina augt. Sāku es pavisam maza – 4 gadu vecumā kļuvu par mākslas vingrotāju, kas 7 gadu vecumā pārauga par profesionālo sportu. Biju mākslas vingrotāja līdz 18 gadu vecumam, karjeru noslēdzu kā grupu vingrojuma 2019. gada Rīgas čempione. 2016. gadā absolvēju Ķekavas novada sporta skolu, kur ieguvu trenera palīga kvalifikāciju. Mākslas vingrošanas laikā iepazinu sporta deju pamatus, kā arī arī baleta pamatus. Ar komandu aizgājām arī līdz Sporta Meistara titulam, ar ko arī noslēdzām karjeru. Tālāk ceļi veda uz HipHop deju studiju, GMDdancecompany. Šī bija vieta, kur emocionāli atvēros visvairāk un iemīlēju deju no jauna. Studijā dejoju 5 gadus līdz pagājušā gada maijam, pēc tam ceļu uzsākot LU Cheer karsējmeiteņu komandā – atbalstot Latvijas Universitātes komandu basketbola spēlēs. Ceļš dejā un sportā man ir bijis satraukumiem, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem pilns, taču bez šī ceļa es nebūtu kļuvusi par cilvēku, kas esmu tagad. Deja un sports man iemāca atdevi pret darbu, punktualitāti, ļauj iepazīt sevi no citas puses. Dreamteam stradāšu jau 3 sezonu, kā akrobātikas trenere, taču šobrīd lecu iekšā studijā ar pilnu atdevi. Noteikti varu teikt, ka katram cilvēkam ir jāiziet līkumots ceļš un jāpiedzīvo daudz, lai atrastu savu īsto vietu, aicinājumu. Uzskatu, ka deja atver cilvēku, ļauj iepazīt sevi un pilnveidoties! Jebkas ir paveicams, ja ir vēlme un griba – Darīt!

Dreamteam pārgājiens August 02, 2022-22

AMANDA

TRENERE

Vada fiziskās sagatavotības un stiepšanās nodarbības. Šovgrupas dejotāja.

Dejoju jau 15 gadus, sākot ar latviešu tautas dejas pamatiem, kas aizveda līdz dalībai Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos un turpinot deju gaitas Agra Daņiļeviča skolā “DZIRNAS”, kur tika izdejots viss deju žanru spektrs – no klasikas līdz pat hiphop un laikmetīgās dejas. Šo skolu veiksmīgi absolvējot ar attiecīgo diplomu. Šobrīd esmu Dreamteam dejotāja, aizvadot savu 7.sezonu Show grupas sastāvā. Paralēli kā studijas trenere, veiksmīgi sagatavojot jaunās dejotājas fiziskai izturībai jau 3.sezonu. Prieks redzēt, ka attieksme, smags darbs un mīlestība pret deju spēj radīt brīnišķīgus rezultātus. 

Deja ir visur un dejot IR LAIME!