INFORMĀCIJA:

  • Visās grupās dejo konkrētos deju stilos – Karsējmeiteņu, Stage show mix  (īpašā tematikā veidoti deju šovi ar speciāli gatavotiem tērpiem) gan sievišķīgāka stila, gan ar agresīvāku noskaņu. Deju priekšnesumos tiek ietverti arī karsējmeiteņu cēlieni, akrobātikas triki.
  • Visas dalībnieces iestājoties deju studijā, tiek iepazīstinātas ar studijas noteikumiem un arī noslēdz līgumu uz sezonu.
  • MEISTARKLASES – vairākas reizes sezonā tiek organizētas meistarklases pie studijas vai viespasniedzējiem. Meistarklases notiek sestdienās, dažreiz arī darba dienu vakaros. Vairums meistarklašu iekļaujas mēneša maksā, bet atsevišķas ir par papildu samaksu.
  • UZSTĀŠANĀS – nodrošinām visām deju grupām sezonas laikā dalību pasākumos, sacensībās, video filmēšanās un fotosesijās. Katrai grupai aktivitāšu plāns atšķiras. Visas grupas sezonas noslēgumā piedalās studijas atskaites koncertā.
  • VIDEO – mūsu meitenes ļoti bieži filmēsies dažādos video projektos gan visas kopā, gan arī solo! Būs gan nopietnāki video, kam paredzēta ilgāka gatavošanās un vietas, tērpu piemeklēšana, gan ikdienišķāki – studijā nofilmēts jaunākais dejas fragments, piemēram, TikTok profilam. 🤩
  • PARASTĀS GRUPAS un PRO – pirmajā mēnesī mūsu treneres palīdzēs ikvienai dalībniecei saprast, kura grupa ir viņai piemērota! Piesakoties jānorāda tā grupa, kas JUMS pašiem šķiet piemērotāka pat tad, ja neesat 100% droši, tālāko izdarīsim mēs.
  • Visas grupas ir slēgtas, dejotājas tiek uzņemtas tikai septembrī un janvārī (ja ir brīvas vietas), vietu skaits ierobežots!
  • Lūgums ņemt vērā, ka visās grupās nodarbības un savstarpējā komunikācija notiek tikai latviešu valodā!

GRAFIKS

 
 PIRMDIENAOTRDIENATREŠDIENACETURTDIENA

PIEKTDIENA (2 ZĀLES)

Kids PRO 18:30 – 19:30 18:30 – 19:3017:30 – 18:30
Kids18:30 – 19:30  18:30 – 19:30  18:30 – 19:30
Juniores 16:30 – 17:30 16:30 – 17:30 16:30 – 17:30
Juniores PRO 17:30 – 18:30 17:30 – 18:3016:30 – 17:30
MINI17:50 – 18:30 17:50 – 18:30 
Adults PRO 19:30 – 20:30  19:30 – 20:30 17:30 – 18:30
Showgroup19:30 – 21:15 19:30 – 21:1520:30 – 21:30

JAUNUMS! MINI (3-5 GADI)

Visjaunākajām dejotgribētājām un mūsu dejotāju mazajām māsām, kuras jau sen dejo līdzi lielajām un ar nepacietību gaida treniņu sākumu! Meitenes apgūs pašus pamatus – sadzirdēt mūziku, kustēties ritmā, orientēties telpā, izprast savu ķermeni un ko tas spēj, izkops stāju, lokanību un ar dažādu rotaļu palīdzību iemīlēs kustības un deju arvien vairāk! Meitenes sezonas laikā apgūs arī karsējmeiteņu stila deju, stieps špagatus un katra nodarbība būs īstā vieta un laiks, kur izlādēt savu nebeidzamo enerģiju! 🙂

LĪMENIS: iesācēja un ar pieredzi

Nodarbības notiek 2x nedēļā, mēneša maksa: 45 EUR.

KIDS un KIDS PRO GRUPAS
(6-10 GADI)

Dreamteam meitenes web July 23, 2020-27

Grupa mazajām dāmām! Tiks apgūtas karsējmeiteņu un citu stilu dejas, kustību pamati un stiepšanās, kā arī uzdevumi izturības, atmiņas, koordinācijas trenēšanai. Neizpaliks arī skaisti tērpi, uzstāšanās un dalība sacensībās! Dalībnieces apgūs arī akrobātikas elementus un uzlabos koordināciju, spēju orientēties telpā, sadarbošanās prasmes ar komandu.

LĪMENIS: iesācēja VAI ar pieredzi

PRO: šajā grupā dejo meitenes, kurām jau ir iepriekšējā dejošanas pieredze mūsu studijā vai arī citur un jau iepriekš ir apguvušas dažādas prasmes, izprot pamata lietas un ir gatavas ķerties klāt jaunām dejām!

      MĒRĶI: apgūt dejas pamatus, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, iemācīties vairākas deju horeogrāfijas. Apgūt pašdisciplīnu, attīstīt sevī motivāciju, koncentrēšanās spējas un, protams, iegūt jaunas draudzenes! 

 

JUNIORES (11-14 GADI)

20200731-DSC07598

Vēlies būt karsējmeitene? Vai dejot kādā foršā pasākumā, piedalīties sacensībās? Ja esi gatava trenēties, tad Tev ir visas iespējas, lai nokļūtu tieši tur – uz skatuves! Nodarbībās tiks strādāts ar ķermeni, apgūtas dažādu deju stilu horeogrāfijas, apgūti un dejās izmantoti akrobātikas elementi, attīstīta arī emociju paušana caur deju, kā arī paredzēta dalība dažādos foršos projektos. 

Septembrī sāksim visu no pamatiem, iemācīsimies skaitīt dejā līdz 8 un izpildīt kustības ritmā, uzlabosim stāju un fizisko bāzi, kas nepieciešama izturībai un strādāsim arī ar lokanību.

LĪMENIS: iesācēja

MĒRĶI: apgūt dejas pamatus, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību, iemācīties vairākas, dažādas deju horeogrāfijas. Uzlabot spēju darboties komandā un fizisko sagatavotību.

JUNIORES PRO (11-14 GADI)

Ja vairs neuzskati sevi par iesācēju, jo dejo jau diezgan labu laiku, proti arī dažādus trikus un esi gatava iemācīties vēl dažādas jaunas lietas, tad Tava vieta ir PRO grupā! 

Septembrī sāksim uzreiz darbu pie jauniem projektiem un sezonas laikā radīsim arī vairākus deju priekšnesumus – skatuvei vai video filmēšanai!

LĪMENIS: ir iepriekšēja dejošanas un uzstāšanās pieredze 

MĒRĶI: apgūt dažādas deju horeogrāfijas, izkopt plastiku, līdzsvara sajūtu un ķermeņa elastību. Uzlabot savas spējas akrobātikā un fizisko sagatavotību. Sezonas laikā filmēties vairākos deju video un piedalīties sacensībās, uzstāties pasākumos.  

 

ADULTS PRO (15-24 GADI)

Ja esi jau iepriekš dejojusi, vingrojusi, uzstājusies vai vienkārši uzskati, ka dejošana ir Tavs mīļākais hobijs, tad pievienojies mūsu ADULTS grupai! Tev nav jābūt profesionālai dejotājai, bet vienkārši jāgrib dejot un darīt to no sirds.

💎Apgūsti karsēju dejas, dažādas sievišķīgas horeogrāfijas gan uz papēžiem, gan botās

💎Iemācies dažādus karsēju cēlienus, trikus! 

💎 Uzlabo savu fizisko sagatavotību, stiep špagatus

💎 Akrobātikas nodarbībās iemācies to, ko varbūt sen jau vēlējies, bet bez palīdzības nevarēji

💎Filmējies deju video, uzstājies pasākumos, piedalies sacensībās

💎Esi daļa no lieliskas komandas

💎Ja šis viss Tev šķiet aizraujoši un katra horeogrāfija izrādīsies tīrais nieks, tad aicināsim Tevi pievienoties mūsu pamatsastāva grupai! 🌟

 MĒRĶI: apgūt dažādus tips&tricks kā sagatavot sevi skatuvei, iemācīties vairākas deju horeogrāfijas, piedalīties sacensībās, uzstāties atsevišķos pasākumos, apgūt arī akrobātikas pamatus, filmēties video, kļūt pašpārliecinātākai un attīstīt sevi!

SHOWGROUP - PAMATSASTĀVS (17+ GADI)

Karsējmeitenes, promo un LED SHOW programmas dejotājas 

Grupā trenējas meitenes ar vairāku gadu iepriekšējo dejošanas un uzstāšanās (ietver arī fotosesijas, video filmēšanās un sacensības) pieredzi, kuras sevi ir pierādījušas citā grupā vai atsevišķos projektos. 

Grupas dalībnieces ir studijas sejas, kuras pārstāv studiju vietējos un starptautiskos pasākumos, sadarbojoties ar dažādām organizācijām, federācijām un pasākumu organizatoriem. Dejo ne tikai karsēju horeogrāfijas, stilizētus deju šovus, bet arī LED šovprogrammas publiskos un korporatīvos pasākumos. Dalībnieces par uzstāšanos regulāri saņem dažādus bonusus.

Grupai iespējams arī pievienoties, sākot dejot ADULTS grupā un laika gaitā saņemot uzaicinājumu pievienoties pamatsastāvam. JA TEV IR INTERESE PAR IESPĒJU PIEVIENOTIES MŪSU PAMATSASTĀVAM, tad gaidīsim ziņu dreamteam.dance.lv@gmail.com! 🙂 

No KIDS vecuma ir 3 nodarbības nedēļā – 2 horeogrāfijas nodarbības un 1 akrobātikas VAI fiziskā sagatavotība & stiepšanās (pamīšus, pēc grafika).

Deju nodarbības būs jāapmeklē regulāri, bez kavēšanas! Pirms pieteikšanās jāpārliecinās, ka mācības un visas citas aktivitātes tam nebūs šķērslis!

MĒNEŠA MAKSA

Mēneša maksa, 3 nodarbības nedēļā: 65 EUR
Mēneša maksa, 2 nodarbības nedēļā (MINI grupa): 45 EUR
 
Mēneša maksā ietilpst arī dzeramais ūdens (līdzi jābūt savai pudelei) mūsu studijas zālē!
  

ATLAIDES MAKSAI:

  • 2 vai vairāk bērni no vienas ģimenes: 15€ atlaide kopējai mēneša maksai;
  • Vienā maksājumā tiek samaksāts uzreiz par pusgadu: 15€ atlaide kopējai pusgada maksai.

Atlaides nesummējas.

*Samaksas termiņš un noteikumi tiek atrunāti pie līguma slēgšanas.