PIRMSSEZONAS INTENSĪVĀ NEDĒĻA 2020

Vistiešākajā ziņā   i n t e n s ī v a  un izaicinājumiem pilna deju nedēļa ikvienai, kurai deja ir īpaši mīļa! Nedēļas laikā tiks kārtīgi pastrādāts ar fizisko sagatavotību un lokanību, apgūtas dažādu stilu mini horeogrāfijas, satikt mūsu viesus, bet visam finālā – Tu piedalīsies dejas video filmēšanā! Ja mīli kameru, pucēties, skaistas bildes, kameras priekšā parādīt labāko sevis kā dejotājas versiju, bet arī apzinies, ka aiz tā visa slēpjas darbs deju zālē, tad mēs gaidīsim Tevi uz nodarbībām!

 

Līmenis: Intensīvā nedēļa būs piemērota dejotājām, kuras NAV pavisam iesācējas, bet kurām ir jebkāda iepriekšēja dejošanas pieredze (deju stils nav būtisks)!

Vecums: 15+ (- 25) gadi

Datums: 2020. gada 24. – 29. augusts

Nodarbības notiek: Brīvības gatve 193a (deju zāle)

Pie ēkas pieejama bezmaksas autostāvvieta. Ērta nokļūšana ar visiem sabiedriskajiem transportiem, kas kursē pa Brīvības ielu, pietura VEF.

Valoda: latviešu

Cena

75 EUR Dreamteam 19/20 sezonas dejotājām

85 EUR pārējām dalībniecēm

Cenā iekļauts:

  • 3 nodarbības/aktivitātes katru dienu pie studijas pasniedzējām un viesiem
  • dzeramais ūdens nodarbību laikā (jābūt līdzi savai pudelei)
  • stilizēta deju video filmēšana sestdien, nedēļas noslēgumā (procesu iemūžinās arī fotogrāfs) – ar sīkāku informāciju (ideju, stilu un lokāciju) dejotājas tiks iepazīstinātas pirmajā nodarbībāsa

GRAFIKS

Katru dienu ir trīs nodarbības, starp tām 15 min atpūtas pauzes.

P. – P.t. 18:00 – 21:30 

S. 9:00 filmēšana (Rīgas centrā)

Pirmssezonas intensīvā nedēļa ir lieliska iespēja atgūt dejotājas formu, vēl pirms sezonas atgriezties treniņu ritmā un, pierādot sevi, savas spējas un motivāciju – iegūt sev vietu studijas pamatsastāvā vai otrajā sastāvā!

AKTIVITĀTES

  • Deju nodarbības, kuru laikā tiks sagatavota horeogrāfija grupas dejas video filmēšanai
  • Horeogrāfijas nodarbības pie studijas 2020/2021 sezonas trenerēm
  • Akrobātikas nodarbība
  • Stiepšanās nodarbības
  • Fiziskās sagatavotības nodarbības Booty Pump un HIIT Cardio
  • Latin Jazz dejas nodarbība ar Lauru Ivanovu
  • Waacking dejas nodarbība ar Endžiju Pabērzu

VIESI

ENDŽIJA PABĒRZA
WAACKING

Waacking radās 70.-80. gados Losandželosas klubos, sākotnēji dejo pie disko mūzikas. Waack nozīmē roku vicināšanu. Konkrētas roku kustības, pozas, žesti. Attīsta koordināciju. Svarīga mūzikas attēlošana, aktiermeistarība, emocijas un tēls. Balstīts uz sajūtām, brīvību, individualitāti, oriģinalitāti un pašizteikšanos. Nodarbībā iepazīsimies ar waacking deju stilu – daudz roku kustību, pozitīvas emocijas un labs noskaņojums garantēts!

LAURA IVANOVA
LATIN JAZZ

Latin Jazz ir Latīņu deju soļu emocionāls un enerģisks savienojums, kas iekļauj sevī dažādus deju stilus – salsa, bachata, samba, cha-cha, kizomba, rhumba un citus. Jums nav vajadzīgs partneris – jūs dejojat solo. Tas viss atspoguļojas soļu virknējumā (footwork), ķermeņa plastiskumā (body movement) un aizraujošās deju kombinācijās.

Vietu skaits ierobežots! Dalībnieces vietas rezervācija būs apstiprināta tikai pēc pirmās iemaksas (25 EUR) saņemšanas! Ar katru dalībnieci sazināsimies pa norādīto e-pastu (2-3 dd laikā), nosūtot sīkāku informāciju. Ja ziņa netiek saņemta, lūgums sazināties ar mums!

Anketu pieņemšana līdz 22.08.2020!